בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / שותפות חדשות לפארק התעשיות בר-לב

שותפות חדשות לפארק התעשיות בר-לב

 

פארק בר-לב צילום יחצ
פארק בר-לב צילום יחצ

בענה, דיר אלאסד ומג'ד אלכרום הצטרפו כשותף רביעי בפארק התעשיות בר-לב. זאת לאחר ששר הפנים אישר את הסכמת הרשויות השותפות בפארק – משגב, מטה אשר וכרמיאל – לצירוף הרשויות שהרכיבו את העיר אלשגור. המשמעות היא כי שלוש הרשויות הללו ייהנו מרבע מהכנסות הפארק, ואילו משגב, מטה אשר וכרמיאל ירדו משליש מהכנסות הפארק לכל אחת לרבע לכל אחת, כאשר הרבע הרביעי יתחלק בין שלוש הרשויות המצטרפות.

ראש המועצה האזורית משגב רון שני: "ההחלטה לצרף שותף רביעי בהכנסות אינה מובנת מאליה, ודאי לא בטווח הקצר, אבל היא חלק מחזון מרחבי-אזורי ארוך טווח של משגב והשותפות. גם אם הכנסות הרשויות המחזיקות בפארק אינן גבוהות, אנו מוצאים לנכון לחלוק אותן עם שכנינו שיש להם עוד פחות ובחרנו להתחלק עם הרשויות הקרובות לבר-לב".

בדוק גם

צביקה גרינגולד (7) רפרודוקציה אלכס הובר

"מישהו שכח שיום כיפור ובטעות פתח רדיו, ואז הוא שומע שיש מלחמה"

  יום הכיפורים מסמל לרבים מאיתנו את המלחמה ההיא שפרצה ביום המקודש ליהדות. מלחמת יום …

במהלך האליפות גברה הקבוצה בשלב הבתים על אלופת רומניה 1:3, סיימה בתיקו 3:3 עם אלופת בוסניה, נוצחה 3:2 על ידי אלופת הונגריה וגברה על אלופת אזרבייג'ן 3:4. בשלב רבע הגמר גברה "און גל יונדאי" על אלופת צ'כיה 0:2. במשחק חצי הגמר התמודדה הקבוצה מול אלופת שוויץ. המשחק הסתיים בתיקו 2:2 והוכרע בפנדלים 7:6 לזכות שוויץ. במשחק על המקום השלישי הביסה קבוצתו של נחמני את אלופת בולגריה 2:9. סגל הקבוצה כלל את: אבי נחמני, אופיר טובול, מוטי קדוש, קיקו עמרה, קיקו כהן, עומר לוינזון, מאור לוי, יניב הראל, אלירן אלקובי, רפאל ביטון. כולם מהקריות. ביטון סיים את הטורניר כמלך השערים של הקבוצה, עם 9 שערים. עומר לוינזון 7, מוטי קדוש 6, קיקו עמרה 3, אבי נחמני וקיקו כהן 1 כ"א, השלימו את מכסת השערים. בתום הטורניר קיבלה הקבוצה גביע מטעם הליגה האירופית.

כדורגל 6X6: מקום 3 ל"און גל יונדאי" בליגת האלופות

70 קבוצות השתתפו בסלובניה באליפות אירופה בכדורגל 6X6 דרג שני. קבוצתו של אבי נחמני מקרית ביאליק עשתה הישג ענק

תגובה אחת

  1. ירן שגוֹר

    אל שאע׳וּר
    שגוֹר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *