בית / בחירות מקומיות 2018 / רשימה אתיופית למועצת העיר בראשות דניאל מהרט

רשימה אתיופית למועצת העיר בראשות דניאל מהרט

הרשימה האתיופית "דור חדש" בראשות חבר המועצה דניאל מהרט תרוץ בבחירות הקרובות תחת השם "מקומי בנתניה".

מהרט: "נאחד את הקהילה האתיופית ותושבי השכונות לכח שיביא לשינוי חברתי בעיר. קיבלנו את המנדט מהקהילה האתיופית בעיר להוביל רשימה מאוחדת ורחבה. זו אחריות גדולה ואנחנו מתכוונים לייצר חזית ביחד עם תושבי השכונות שהם שותפים שלנו למאבקים חברתיים רבים על מנת לייצר כח שיביא לשינוי חברתי אמיתי בנתניה".

דניאל מהרט במועצה צילום עצמי
דניאל מהרט במועצה צילום עצמי

בבחירות מקדימות שנערכו בקרב הקהילה האתיופית זכה דניאל מהרט במקום הראשון, למקום השני ברשימה סיסאי מקונן ובמקום השלישי רגב סייפו ובמקום הרביעי הצטרפה רונית מקרו. הרשימה קיבלה רוב של 1,281 קולות בבחירות מקדימות שנערכו בקרב קהילת יוצאי אתיופיה בנתניה.

למה "מקומי בנתניה" ולא "דור חדש"?

"לצערנו יו"ר סיעת דור חדש היוצא צ'לצ'או גושו והמקום השני ברשימה אהוד צגהון סירבו לכבד את ההכרעה הדמוקרטית שהתקבלה בקהילה וסרבו לתת לנו את ייפוי כוח כפי שהתחייבו בפני הציבור בנוכחות פעילי וועדת הבחירות שפיקחה על כל התהליך. לצערי הם חברו לגורמים חיצוניים שכל כוונתם היא לפצל את הקהילה וכל מאמצי הגישור לא הועילו. אנחנו שמנו את הסיפור הזה מאחורינו ואנחנו יוצאים היום לדרך חדשה כשהקהילה האתיופית בעיר כולה מאחורינו".

בדוק גם

צביקה גרינגולד (7) רפרודוקציה אלכס הובר

"מישהו שכח שיום כיפור ובטעות פתח רדיו, ואז הוא שומע שיש מלחמה"

  יום הכיפורים מסמל לרבים מאיתנו את המלחמה ההיא שפרצה ביום המקודש ליהדות. מלחמת יום …

במהלך האליפות גברה הקבוצה בשלב הבתים על אלופת רומניה 1:3, סיימה בתיקו 3:3 עם אלופת בוסניה, נוצחה 3:2 על ידי אלופת הונגריה וגברה על אלופת אזרבייג'ן 3:4. בשלב רבע הגמר גברה "און גל יונדאי" על אלופת צ'כיה 0:2. במשחק חצי הגמר התמודדה הקבוצה מול אלופת שוויץ. המשחק הסתיים בתיקו 2:2 והוכרע בפנדלים 7:6 לזכות שוויץ. במשחק על המקום השלישי הביסה קבוצתו של נחמני את אלופת בולגריה 2:9. סגל הקבוצה כלל את: אבי נחמני, אופיר טובול, מוטי קדוש, קיקו עמרה, קיקו כהן, עומר לוינזון, מאור לוי, יניב הראל, אלירן אלקובי, רפאל ביטון. כולם מהקריות. ביטון סיים את הטורניר כמלך השערים של הקבוצה, עם 9 שערים. עומר לוינזון 7, מוטי קדוש 6, קיקו עמרה 3, אבי נחמני וקיקו כהן 1 כ"א, השלימו את מכסת השערים. בתום הטורניר קיבלה הקבוצה גביע מטעם הליגה האירופית.

כדורגל 6X6: מקום 3 ל"און גל יונדאי" בליגת האלופות

70 קבוצות השתתפו בסלובניה באליפות אירופה בכדורגל 6X6 דרג שני. קבוצתו של אבי נחמני מקרית ביאליק עשתה הישג ענק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *