בית / שרון / חדרה / רק בחדרה: מכרז לפינוי אשפה בחסות להב 433

רק בחדרה: מכרז לפינוי אשפה בחסות להב 433

מנכ"ל עיריית חדרה יעקב זיגדון פנה ליחידת להב 433 ולרשות ההגבלים העסקיים וביקשם לקחת חלק בהליך מכרז פומבי לפינוי אשפה ופסולת שפרסמה העירייה, במטרה למנוע אפשרות לקרטל ופגיעה בתחרות שוויונית בין מגישי הצעות פוטנציאליים.

מנכ"ל העירייה פנה באופן רשמי לראש היחידה הארצית למאבק בפשיעה כלכלית להב 443 תנ"צ יועז פנקס, ולממונה על ההגבלים העסקיים, והזמין אותם לקחת חלק בהליך המכרז ככל שימצאו לנכון על מנת להגביר את הפיקוח על הליכי המכרז.

לדברי זיגדון, פנייתו התבצעה במסגרת המאמצים הרבים שאותם משקיעה עיריית חדרה לצורך ניהול הליכי מכרז תקינים, שקופים ושוויוניים.

בימים אלה מפרסמת העירייה מכרז פומבי לפינוי אשפה ופסולת (לרבות פסולת גזם וגושית) אשר שוויו הכולל מגיע לסך של 200 מיליון שקלים.

"מי שלא עומד בהסכם ישלם על כך". מנכ"ל עיריית חדרה יעקב זיגדון (צילום: דוברות עיריית חדרה)
 מנכ"ל עיריית חדרה יעקב זיגדון (צילום: דוברות עיריית חדרה)

במהלך הכנת המכרז שמה לה העירייה למטרה לקיים הליך תחרותי, הפתוח בצורה הוגנת ושוויונית. לשם כך נקטה העירייה במספר פעולות, ביניהן קביעת תנאי סף גמישים המאפשרים למציעים פוטנציאליים רבים לגשת למכרז.

כמו כן, לא נקבעה פגישת קבלנים מאחר שקיומה היה עשוי לחשוף את זהות המתעניינים במכרז. במקום פגישה ניתנת אפשרות להעביר שאלות הבהרה בכתב.

בנוסף מאפשרת העירייה את הגשת ההצעות בשלושה מוקדים שונים, כך שיהיו שלוש תיבות מכרזים במקום תיבה אחת כפי שנהוג.

צעד נוסף הינו חלוקת הפינוי בין שני קבלנים שונים, אחד לפינוי אשפה ואחד לפינוי פסולת, כולל גזם.

הפעולות שאותן נקטה העירייה נועדו להקטין באופן משמעותי את הסיכויים לתיאום הגשת הצעות, יצירת קרטל (התאגדות של ספקי מוצר או שירות שנועדה לבטל את התחרותיות ביניהם  ולהגדיל את רווחיהם) ושאר תקלות שיפגעו בתחרות החופשית ובשוויון.

בפנייתו ליחידת להב 433 ולרשות ההגבלים העסקיים פירט מנכ"ל העירייה את כל זאת והוסיף, "העירייה עשתה ועושה ביתר שאת כעת, ככל שלאל ידה, לשמור על טוהר ותקינות הליך המכרז. אנו פונים אליכם ומזמינים אתכם לקחת חלק בהליך המכרז ככל שתמצאו לנכון".

 

בדוק גם

צביקה גרינגולד (7) רפרודוקציה אלכס הובר

"מישהו שכח שיום כיפור ובטעות פתח רדיו, ואז הוא שומע שיש מלחמה"

  יום הכיפורים מסמל לרבים מאיתנו את המלחמה ההיא שפרצה ביום המקודש ליהדות. מלחמת יום …

במהלך האליפות גברה הקבוצה בשלב הבתים על אלופת רומניה 1:3, סיימה בתיקו 3:3 עם אלופת בוסניה, נוצחה 3:2 על ידי אלופת הונגריה וגברה על אלופת אזרבייג'ן 3:4. בשלב רבע הגמר גברה "און גל יונדאי" על אלופת צ'כיה 0:2. במשחק חצי הגמר התמודדה הקבוצה מול אלופת שוויץ. המשחק הסתיים בתיקו 2:2 והוכרע בפנדלים 7:6 לזכות שוויץ. במשחק על המקום השלישי הביסה קבוצתו של נחמני את אלופת בולגריה 2:9. סגל הקבוצה כלל את: אבי נחמני, אופיר טובול, מוטי קדוש, קיקו עמרה, קיקו כהן, עומר לוינזון, מאור לוי, יניב הראל, אלירן אלקובי, רפאל ביטון. כולם מהקריות. ביטון סיים את הטורניר כמלך השערים של הקבוצה, עם 9 שערים. עומר לוינזון 7, מוטי קדוש 6, קיקו עמרה 3, אבי נחמני וקיקו כהן 1 כ"א, השלימו את מכסת השערים. בתום הטורניר קיבלה הקבוצה גביע מטעם הליגה האירופית.

כדורגל 6X6: מקום 3 ל"און גל יונדאי" בליגת האלופות

70 קבוצות השתתפו בסלובניה באליפות אירופה בכדורגל 6X6 דרג שני. קבוצתו של אבי נחמני מקרית ביאליק עשתה הישג ענק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *