בית / גליל מערבי / רעידת אדמה פוליטית בכרמיאל: האם עדי אלדר מראה לרינה גרינברג את הדלת החוצה?

רעידת אדמה פוליטית בכרמיאל: האם עדי אלדר מראה לרינה גרינברג את הדלת החוצה?

 

הקלחת הפוליטית בכרמיאל רוחשת בשבועות האחרונים, סביב האפשרות כי יו"ר האופוזיציה בכרמיאל משה קונינסקי  יעבור לקואליציה של ראש העירייה עדי אלדר.

בחודש אוקטובר 2018 יתקיימו הבחירות המוניציפליות, כבר מיום שלישי החלו  בקבוצות וואטס אפ גועשות שמועות: "מהפך בעיריית כרמיאל, עדי אלדר מפטר את רינה גרינברג וממנה את משה קונינסקי לסגן ראש העיר ובכך מכין אותו לראשות העיר בבחירות הבאות..", נכתב. אין זו הפעם הראשונה שנפוצות שמועות סביב יחסיהם של ראש העירייה וממלאת מקומו, אלא שהפעם נראה כי הדברים מקבלים מפנה אסטרטגי חשוב ולא מדובר בעוד שמועה.

מקורבים לראש העיר מסרו: "יש התקרבות בין קונינסקי לעדי . אכן המצב הטוב ביותר היום הוא הרחבת הקואליציה על בסיס הקואליציה הקיימת. אלדר שוקל את צעדיו לגבי ההתמודדות שלו ולכן לא החליט מה לעשות". אלדר אישר: "אני שוקל את צעדי לקראת הבחירות הבאות. באשר לרינה מערכת היחסים ביני לבינה היא מקצועית ונשענת על הערכה הדדית. כמו בכל מערכת יחסים יש בה עליות וירידות"

לנצח? רינה גרינברג , עדי אלדר צילום אלכס הובר
לנצח? רינה גרינברג , עדי אלדר צילום אלכס הובר

 

ככה לא מתנהגים

רינה גרינברג בתגובה לצפון~1 : "הם אומרים שאני לא רוצה להתמודד. הוא  (אלדר, ע"ר) מחליט,  והוא לא שואל אותנו, לא מתייעץ אתנו. ארבע שנים נתתי לו לעשות מה שהוא רוצה, אבל עכשיו הוא החליט שהוא יכול להכתיר יורש בלי לשאול אותנו. הוא לא מתייעץ איתנו. שהציבור ישפוט אם קונינסקי טוב יותר. אנחנו שנה וחודשיים לפני הבחירות. ארבע שנים נתנו לו את כל הגיבוי. אני חששתי ב-2013 לרוץ אתו ביחד אבל הוא נשבע שנלך ביחד עד סוף הקדנציה. חצי שנה אחרי הבחירות כבר התחילו הבעיות.  הוא צריך את נבחרי הציבור שיתמכו, שיצביעו.  בסיעה שלנו יש שבעה אנשים. יכול להיות שקונינסקי הכי מתאים בעולם, אבל זו לא הדרך. יש תהליך ולא ככה צריך להיות. איתי מסכימים עוד שמונה אנשים. לעדי יש זכויות רבות, הוא בין בוני העיר וחילוקי דעות בעבודה יש תמיד. אחרי 25 ביחד, אנחנו מתנהגים כמו זוג נשוי, אך אני מאמינה שהכל יסתדר. יש לנו עוד שנה לסיים את קדנציה אני מאוד שמחה שחברי הסיעה וחברי המועצה מסיעות אחרות תומכים בי , זה נותן לי אוויר".

 

 

בדוק גם

נהג אוטובוס נשדד באיומי אקדח בקרית אתא

חשד לשוד נהג אוטובוס בקרית אתא. שני חשודים נכנסו לאוטובוס ברחוב מינץ ושדדו את הנהג …

נכשלו מאמצי ההחייאה: נפטרה הילדה בת הארבע מכרמיאל שטבעה בכנרת

לאחר 24 שעות בהן נאבקו הרופאים על חייה, נפטרה הילדה בת הארבע מכרמיאל שטבעה אתמול …

תגובה אחת

  1. ענת שקל

    תומכת ברעיון לשלב בין עדי אלדר לקונינסקי מבלי "לבגוד" ברינה. אפש למצוא דרך יצירתית גם וגם וגם. קונינסקי בעל מעוף ודם חדש ורענן בעל מוטיבציה גבוהה וחכמה, יחד עם ניסיונו של עדי אלדר "חכם השבט" זה יהיה שילוב מעולה שיניף את העיר ויוציא אותה מהתדמית הפריפריאלית ויאפשר לה למצות את היתרונות שבה ואת הכוח האיכותי הטמון בה. שילוב שכזה יצמיח להתחדשות ומינוף ויתמוך בעדי אלדר. זה יהיה כמו יד וכפפה בתנאי שעדי יהיה קשוב באמת ובנכונות לפתוח שערים חדשים לעיר. מילבד מינוף כלכלי צריך להיות גם מינוף פסיכולוגי. בכסף ובקידמה יש נפש ופסיכולוגיה. פוליטיקאי חכם ידע לקשר בין שניהם שהרי הכל קשור להכל. בהצלחה. ענת שקל 054-2202252

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *