בית / כללי / ריבוק תתמוך בירדן ג'רבי כל הדרך לאולימפיאדת טוקיו

ריבוק תתמוך בירדן ג'רבי כל הדרך לאולימפיאדת טוקיו

ריבוק ישראל הודיעה כי תתמוך בג'ודוקא ירדן ג'רבי בדרכה לאולימפיאדת טוקיו במסגרת הסכם חסות שנחתם בין הצדדים.

ג'רבי, אלופת העולם ב-2013, מדליסטית אולימפית מאולימפיאדת ריו 2016 ועוד תארים בינלאומיים רבים בהם זכתה במהלך הקריירה, חזרה להתאמן לאחר שעברה ניתוח במרפק. באוקטובר הקרוב היא אמורה להשתתף בגרנד פרי שיתקיים בטשקנט אוזבקיסטאן.

"אני גאה ושמחה על ההתקשרות והמשפחה החדשה שלי. הביגוד והזמינות עוזרים לי בצורה בלתי רגילה למקסם את תוצאות האימון שלי", אמרה ג'רבי.

משפחה חדשה. ג'רבי (צילום: מאיר כהן)
משפחה חדשה. ג'רבי (צילום: מאיר כהן)

מנכ"ל ריבוק ישראל, משה סיני: "אנחנו שמחים וגאים בשיתוף הפעולה עם ירדן ג'רבי ובדרך המשותפת שלפנינו עד לאולימפיאדה טוקיו ב-2020. חברת ריבוק וריבוק ישראל בפרט רואות חשיבות בקידום והעצמת נשים. בחרנו ללכת יד ביד עם ירדן, ספורטאית מקצועית ונחושה המתחברת ומייצגת את ערכי המותג בצורה הטובה ביותר. שגרת האימונים של ירדן רחבה מאוד ונוגעת במגוון הקטגוריות שאנחנו מתמחים בהן. כך אנחנו יכולים לתמוך מקצועית בצרכים השונים עבור האימונים של ירדן, החל מאימוני ריצה, אימונים פונקציונאליים וקרוספיט, שיעורי סטודיו, יוגה ואגרוף".

בדוק גם

שירלי עודד-דורן (צילום: שלומי גבאי)

עיריית חדרה תסיר חסימות גולשים מעמוד הפייסבוק העירוני

התיק המשפטי בעתירה שהגישו חברת האופוזיציה ויו”ר סיעת שקיפות שירלי עודד, ושישה תושבים נוספים מחדרה …

"לא רק סופרמרקט, אנחנו הכל"

לפני 25 שנים פתח מונהל חמוד את מרכז המזון בירכא, תוך שהוא חורט על דגלו את טובת הלקוח. עם השנים נפתח סניף גדול יותר בנצרת עלית והרשת הפכה לחוויית הקנייה הטובה ביותר בארץ. לאחרונה, החנויות מותגו מחדש והיום הן נקראות "Merkaza" ומכילות כל מה שצריך לבית ולמשפחה. את הרשת מנהלים ילדיו של חמוד, שלא מפסיקים לחדש ואפילו חושבים על סניף נוסף, גדול יותר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *