בית / חדשות מקומיות / ראש מועצת פרדס חנה: עו"ד בר כוכבא

ראש מועצת פרדס חנה: עו"ד בר כוכבא

מועצת פרדס חנה כרכור בחרה את עו"ד אלדד בר כוכבא, לתפקיד ראש המועצה עד הבחירות לרשויות המקומיות שייערכו בעוד כמעט שנה, ב-30.10.2018.

לאחר שראש המועצה, חיים געש, התפטר מראשות המועצה לפני שבועיים וחצי, הורה משרד הפנים כי מכיוון שהתפטר פחות משנה לפני הבחירות הקרובות לרשויות, לא יתקיימו בחירות מיידיות לראשות בקרב תושבי פרדס חנה כרכור, והמועצה תבחר ראש מועצה לשנה הקרובה מבין חבריה, והמועד שנקבע לבחירה היה הערב.

הישיבה הערב (צילום: נירית שפאץ)
הישיבה הערב (צילום: נירית שפאץ)

קהל רב של תושבים הגיע לצפות בישיבה, וחלקם עמדו לאחר שלא נמצא מקום ישיבה לכולם. בר כוכבא פתח את הישיבה בכך שהסביר בקצרה על הליך הבחירה ושאל מי מגיש את מועמדותו לראשות פרט לו-עצמו. חברי המועצה איציק לב והגר פרי יגור הרימו את ידיהם כאות לכך שהם מציגים את עצמם כמועמדים. כשנשאלו האם ברצונם לומר משהו לפני ההצבעה, אמר לב: "יש פה הזדמנות, יש אלטרנטיבות שצריך לחשוב עליהן, קחו את זה בחשבון ותהיו כנים עם עצמכם", ואילו פרי יגור אמרה כי מה שיש לומר כבר נאמר במהלך השבועיים האחרונים.

לאחר מכך נערכה הצבעה על מועמדותו של בר כוכבא, ו-11 חברי מועצה מתוך 14 הנוכחים הרימו את ידיהם בעד בחירתו, כולם חוץ מהגר פרי יגור, איציק לב ורון לירם.

בר כוכבא אמר כי הוא מודה לאלה שהצביעו עבורו, שלח איחולי החלמה לגעש ואמר כי בימים הקרובים ינהל משא ומתן קואליציוני בנוגע להרכב הקואליציה החדשה במועצה. הישיבה ננעלה חמש דקות מתחילתה והנוכחים התפזרו.

בדוק גם

צביקה גרינגולד (7) רפרודוקציה אלכס הובר

"מישהו שכח שיום כיפור ובטעות פתח רדיו, ואז הוא שומע שיש מלחמה"

  יום הכיפורים מסמל לרבים מאיתנו את המלחמה ההיא שפרצה ביום המקודש ליהדות. מלחמת יום …

במהלך האליפות גברה הקבוצה בשלב הבתים על אלופת רומניה 1:3, סיימה בתיקו 3:3 עם אלופת בוסניה, נוצחה 3:2 על ידי אלופת הונגריה וגברה על אלופת אזרבייג'ן 3:4. בשלב רבע הגמר גברה "און גל יונדאי" על אלופת צ'כיה 0:2. במשחק חצי הגמר התמודדה הקבוצה מול אלופת שוויץ. המשחק הסתיים בתיקו 2:2 והוכרע בפנדלים 7:6 לזכות שוויץ. במשחק על המקום השלישי הביסה קבוצתו של נחמני את אלופת בולגריה 2:9. סגל הקבוצה כלל את: אבי נחמני, אופיר טובול, מוטי קדוש, קיקו עמרה, קיקו כהן, עומר לוינזון, מאור לוי, יניב הראל, אלירן אלקובי, רפאל ביטון. כולם מהקריות. ביטון סיים את הטורניר כמלך השערים של הקבוצה, עם 9 שערים. עומר לוינזון 7, מוטי קדוש 6, קיקו עמרה 3, אבי נחמני וקיקו כהן 1 כ"א, השלימו את מכסת השערים. בתום הטורניר קיבלה הקבוצה גביע מטעם הליגה האירופית.

כדורגל 6X6: מקום 3 ל"און גל יונדאי" בליגת האלופות

70 קבוצות השתתפו בסלובניה באליפות אירופה בכדורגל 6X6 דרג שני. קבוצתו של אבי נחמני מקרית ביאליק עשתה הישג ענק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *