יום רביעי , נובמבר 21 2018
בית / בחירות מקומיות 2018 / קרית אתא: אלמונים הסתירו את פניה של מועמדת למועצת העיר
השחתת שלט בחירות של עדנה שטרניק. צילום: איגור קמר
השחתת שלט בחירות של עדנה שטרניק. צילום: איגור קמר

קרית אתא: אלמונים הסתירו את פניה של מועמדת למועצת העיר

אלמונים השחיתו שלטי בחירות של עדנה שטרניק, המתמודדת למועצת העיר בקרית אתא על ידי קיפול שלטי הבחירות כך שיסתירו את פניה.

השחתת שלט בחירות של עדנה שטרניק. צילום: איגור קמר
השחתת שלט בחירות של עדנה שטרניק. צילום: איגור קמר

במוצאי שבת הבחינו פעילים של סיעת קרי אתא ביתנו כי כמה שלטי בחירות של הסיעה, שבהם מופיעות פניה של שטרניק, הושחתו בצורה כזו שפניה מוסתרות והציבור אינו יכול לראותן ורק שמו של ראש העירייה, יעקב פרץ, גלוי לציבור. "זה מאוד מצער" מסרה שטרניק "לא ציפיתי לדבר כזה. אנחנו לא משחיתים שלטים של אחרים ולא נראה לי שזה בא ממישהו שעומד בראש רשימה אחרת שמתמודדת לבחירות. בשלט אין שום דבר פרובוקטיבי".

לאחר ששלטי הבחירות תוקנו, התגלה ביום רביעי בבוקר כי אלמונים שוב השחיתו אותם. הפעם הוסתרו פניה של שטרניק בצבע שחור ועל מצחו של יו"ר ישראל ביתנו, אביגדור ליברמן, צוייר רישום בלתי מוסבר. קרית אתא מאופיינת באוכלוסייה חרדית-דתית גדולה מאוד ביחס למספר התושבים והחשד הראשוני הוא שגורמים חרדים הם שעומדים מאחורי המעשה. לדברי שטרניק "יש בעיר הזו כבוד הדדי ואנחנו משתדלים לא לפגוע בציבור הדתי והם לא פוגעים בנו. אני רוצה לחשוב שזה משהו נקודתי ולא מגמה כלשהי של הדתה".

 

בדוק גם

נצרת עילית: מנהל הקבוצה נגד הצוות המקצועי

שרון סויסה זעם על הדלפת נתוני השחקנים לתקשורת, בטרם הוא והשחקנים ראו אותם * "אמרתי שזה עצוב ששחקנים צריכים לקרוא בפייסבוק על הנתונים שלהם וזה ממש לא מקצועי ואפילו עצוב * ואיך מבזבזים 3000 שקל בקלות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *