מבזקים
בית / שרון / אור עקיבא / קבוצת שכטר מכרה את הקניון באור עקיבא ב-40 מיליון שקלים

קבוצת שכטר מכרה את הקניון באור עקיבא ב-40 מיליון שקלים

קבוצת שכטר חתמה על עסקה למכירת הקניון השכונתי שהיא בונה באור עקיבא בתמורה ל-40 מיליון שקל. הרוכשת של הקניון היא קבוצת CO GROUP&IL , חברה המסונפת לקבוצת משקיעים שבבעלותם נכסים רבים וחברות ענק ברחבי אירופה. לאחרונה קיבלה הקבוצה החלטה אסטרטגית להשקיע בתחום הנדל"ן בישראל והעיסקה באור עקיבא היא הסנונית הראשונה של ההחלטה.

הקניון שנמכר נבנה בשכונת נוף ים הצמודה לקיסריה ולכביש 2. בשכונה החדשה יתגוררו כ-1000 משפחות שיהוו את גרעין הלקוחות של המרכז. הקניון ישרת גם את תושבי השכונות הסמוכות באור עקיבא, הסובלות כעת מחיי מסחר לא מפותחים, ואת תושבי קיסריה ונוסעים בכביש 2 הצמוד למרכז החדש.

דדי ריזל מנכ"ל קבוצת שכטר (צילום - איציק בירן)
דדי ריזל מנכ"ל קבוצת שכטר (צילום – איציק בירן)

דדי ריזל, שהוביל את העיסקה מצדה של קבוצת מ. שכטר, מציין כי לאורך החודשים האחרונים  ניהל מו"מ עם מספר גופים עסקיים בישראל הפעילים בתחום מרכזי המסחר השכונתיים למכירת הקניון. "כולם הבינו שמדובר במרכז ייחודי ובעסקה מעניינת מאד", אמר.

ריזל, המכהן גם כיו"ר ועידת הקניונים המתקיימת באילת, מספר כי במהלך המו"מ ראה לנגד עיניו את טובתם של רוכשי הדירות בפרוייקט "נוף ים קלאב", ולכן החליט למכור את המרכז דווקא לקבוצת CO GROUP&IL לאחר שזו הסכימה למספר סעיפים בהסכם המכר המבטיחים מצד אחד את הפעלת המקום במתכונת של קניון ומצד שני את השמירה על איכות חייהם של תושבי השכונה, לרבות בהיבטים של מפגעי רעש וריח.

"עוד התחייבו הרוכשים שלא למכור חנויות בודדות במרכז אלא במתכונת של השכרה וניהול מרכזי ואחיד, דבר שלדברי ריזל יבטיח את האטרקטיביות של המרכז לאורך שנים".

 

בדוק גם

אנה גצקביץ'. צילום: דו"צ

מניו יורק לפיקוד העורף

בזמנים אלו כשצעירים רבים מחפשים את הדרך להוציא דרכון זר ולמצוא את מזלם מעבר לים, …

(צילום יח"צ)

תערוכה ייחודית בנהריה: יצירה מאירה לנפש

מחר, נר שני של חנוכה, יערוך ארגון "דרך הלב – יוזמה צפונית" תערוכת אורות אשר נועדה לשמש במה איכותית לחשיפת יצירות אומנות של ציירים המתמודדים עם נכות נפשית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *