בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / צו סגירה זמני לשוק רמלה-לוד במתחם עין המפרץ

צו סגירה זמני לשוק רמלה-לוד במתחם עין המפרץ

מפקד תחנת עכו סנ"צ יניב רונן הוציא צו סגירה זמני לשוק רמלה לוד במתחם עין במפרץ. סנ"צ רונן ערך ביקורת במתחם עם בכירי התחנה והתגלו ליקויי בטיחות שהובילו להוצאת צו סגירה זמני.

שוק "רמלה-לוד", קולט בשעריו אלפי מבקרים מדי שבת. המשטרה הודיעה כי הביקורת שנערכה העלתה ליקויים וכשלים המסכנים את בטחון הציבור.

שוק רמלה לוד [צילום: יח"צ]
שוק רמלה לוד [צילום: יח"צ]
במשטרה מסבירים כי הוצגה לבעלי השוק דרישה לתיקון הליקויים. "הדבר טרם בוצע והסכנה לציבור נותרה בעינה. בהתאם לסמכותו בחוק, על צו סגירה של תקופה בת 14 יום, קרי. השוק לא ייפתח בשבת הקרובה וזו שאחריה (בתאריכים 17.3, 24.3)

"בתום התקופה, כפי שסוכם עם בעלי השוק, לא ייפתחו הליכים משפטיים ומנהליים והמשטרה תבחן את המקום בשנית, לוודא כי הליקויים תוקנו לרווחת באי המקום וביטחונם או לחילופין יוצג פתרון בדמות מקום אחר, העונה על הדרישות האמורות".

"במסגרת פעילותה של משטרת ישראל, לשמירה על בטחון הציבור במקומות הומי קהל, בוחנת המשטרה כל העת מקומות בילוי ומרכזי קניות על פי תבחינים מקצועיים, בדגש על הסדרי האבטחה, עמידה בתקני הרישוי והבטיחות וכן הקפדה על הסדרי תנועה וחנייה בטוחים". כך נמסר מדוברות מחוז חוף במשטרת ישראל.

בדוק גם

טרם - צילום אלכס הובר

מרפאת טרם בכרמיאל צמצמה את שעות הפעילות

ממש לא כדאי לכם לא להרגיש טוב בין השעות 08:00-02:00, כי בשעות אלה אין במרפאה קבלת קהל. רשת טרם: "בשל מיעוט פונים לפנות בוקר הוחלט לצמצם את הפעילות בשעות אלו"

חורשת הגדעונים - מבט כללי (צילום: פרטי)

זכרון יעקב: המתנגדים לבית הכנסת בחורשת הגדעונים לא אמרו את המילה האחרונה

בחודש מרץ האחרון עברה ברוב קולות במליאת מועצת זכרון יעקב בקשתה של עמותת "זכרון טוב" …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *