בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / פרסום ראשון: יפתחו צהרוני עירייה מסובסדים לילדי גני הטרום חובה וילדי כיתות א'-ב' בנהריה

פרסום ראשון: יפתחו צהרוני עירייה מסובסדים לילדי גני הטרום חובה וילדי כיתות א'-ב' בנהריה

ז'קי סבג (צילום: עיריית נהריה)
ז'קי סבג (צילום: עיריית נהריה)

המאבק של עו"ד קרן ארנשטיין -דנה מנהריה נשא פרי.  עיריית נהריה הודיעה כי החל משנת הלימודים הקרובה ייפתחו צהרונים בפיקוח לראשונה בנהריה. השנה, ובעקבות בקשות של הורים רבים, החליט ראש העירייה ז'קי סבג  שצהרוני העירייה ייפתחו לרווחת ההורים.

 

 בהודעת העירייה נכתב כי צהרוני העירייה יהיו מסובסדים. צהרון לילדי כיתות א' וב' יעלה 550 שקלים בלבד ואילו הורי ילדי גני הטרום חובה ישלמו 850 שקלים.  הצהרון יכלול פעילות מגוונת, שני חוגים, ארוחת צהריים מזינה, פיקוח של משרד החינוך ועוד.

בשלב הראשון העירייה מבקשת מכל התושבים להירשם באתר האינטרנט של הרשות בכתובת: www.nahariya.muni.il  שם יוכלו ההורים לרשום את הגן המועדף עליהם לצהרון. בהמשך, ולפי רמות הביקוש תפרסם העירייה רשימה של גנים שיהפכו להיות גני צהרון. בעירייה אומרים שבכל אשכול גנים ייפתח לפחות גן צהרון אחד. לאחר פרסום שמות הגנים תיפתח העירייה גם אפשרות לתשלום לגנים דרך האינטרנט כך שהורים לא יאלצו להגיע למשרדי העירייה על מנת להסדיר את התשלום

 סבג: "השנה החלטתי לפתוח את הצהרונים ללא קשר למספר הנרשמים וזאת על מנת להקל על ההורים העובדים. העירייה ברשותי תמשיך לפעול למען ההורים והילדים ולספק להם פתרונות קלים וחסכוניים לתעסוקת ילדיהם בדיוק כפי שאנו עושים בחודשי הקיץ ולאורך כל השנה".

 

בדוק גם

כל תושב נחשב. צורי (צילום: דורון גולן)

סקר: מהפכה בהרכב מועצת העיר בקרית מוצקין

סקר בחירות בקרית מוצקין של מכון סמית, מראה כי נכון להיום ימשיך ראש העירייה הנוכחי, …

הפעוטה עם לי וכסלר, אחות אחראית מחלקת ילדים

פעוטה שנדרסה אנושות התאוששה באורח מפתיע

צלחו הטיפולים והמאמצים האינטנסיביים של הרופאים לאורך השבוע – הפעוטה מצפת שנדרסה ונפצעה אנושות – …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *