בית / חדשות מקומיות / פרויקט חדש בקרית מוצקין: SELA M

פרויקט חדש בקרית מוצקין: SELA M

 

חברת סלע בינוי משיקה את פרויקט הדגל SELA M בשכונת משכנות אומנים בקרית מוצקין. לאחרונה השלימה החברה בנייה של אלף יח"ד במגוון פרויקטים בין חוף הכרמל לנהריה. במסגרת הפרויקט ייבנה בניין מגורים בן 28 יח"ד. תמהיל הדירות כולל דירות בנות 4 חד', 5 חד', דירות מיני פנטהאוזים ודירות פנטהאוז. תכנון הפרויקט ועיצובו מובל על ידי משרד האדריכלים עמיחי אבריל.

הדירות בפרויקט, ששיווקו החל השבוע, מעניקות חווית מגורים יוצאת דופן וכוללות מפרטים עשירים ובהם מטבח מלא, מזגן מיני מרכזי, ריצופים יוקרתיים, כלים סניטרים ברמה גבוה. שטח הדירות (118 מ"ר) גדול  מהסטנדרט בפרויקטים אחרים באזור וכך גם שטחי המרפסות, שעומדים על 21 מ"ר. כל דירה בפרויקט תזכה לשתי חניות ובנוסף, מבנה הבוטיק כולל שטחים ירוקים לרווחת הדיירים. מחירי הדירות בפרויקט מתחילים ב-1.39 מיליון שקלים לדירת 4 חדרים ו-1.52 מיליון שקלים לדירת 5 חדרים.

משרד המכירות החדש באח"י אילת. סלע בינוי
משרד המכירות החדש באח"י אילת. סלע בינוי
SELA M. משכנות אמנים
SELA M. משכנות אמנים

מנהל המכירות בפרויקט, שחף לייבוביץ', מספר כי הפרויקט הוא הזדמנות יוצאת דופן למשפרי דיור. "יש פה בשורה אמיתית למביני עניין, והזדמנות יוצאת דופן לרכוש דירה מפוארת ומרווחת, בסטנדרטים שלא נראו עד כה באזור הקריות. קצב המכירות גבוה והלקוחות מצביעים ברגליים ובאים למשרד המכירות. יש פה ערך מוסף והלקוחות מעריכים חברה גדולה עם ניסיון רב בתחום, כשמאחוריה פרויקטים רבים ומוצלחים. SELA M הוא פרויקט הדגל של 'סלע בינוי' באזור הקריות ואין לנו ספק שזה יהיה השם החם".

לייבוביץ' הוסיף כי פתיחת משרד המכירות בקריות מהווה סימן ברור לכוונת החברה להמשיך להתרחב. "הקמנו והשקנו משרד מכירות חדש בלב הפועם של הקריות- שדרות אח"י אילת, מתוך כוונה ברורה לתקוע כאן יתד ולהביא לתושבי הקריות את הניסיון, הסטייל והדרך שמאפיינת את 'סלע בינוי'- בנייה ברמה גבוהה, אמינות בלתי מתפשרת ושירות מקצועי".

בדוק גם

רינה גרינברג - צילום ראובן פוטוצ'ינסקי

יו"ר ועדת הבחירות דחה עתירה של גרינברג ומתח עליה ביקורת נוקבת

גרינברג עתרה נגד גודל שלטי החוצות של המועמד לראשות העירייה משה קונינסקי. השופט: "מהתמונות שצורפו, דווקא מטעמה של העותרת, נתלו מודעות החורגות מהגודל המותר... הנני מצווה עליה להסיר כל מודעה שנתלתה על דירות מגורים ובמטה הבחירות החורגת מהגודל המותר"

אליעזר כחלון צילום באדיבות אמירה משה

הלך לעולמו אליעזר כחלון מחדרה

הלך לעולמו הקבלן אליעזר כחלון, מי שגדל ונולד באולגה ונחשב לדמות ידועה ומכובדת בחדרה. כחלון …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *