בית / קריות / חדשות קריות / עיריית קרית מוצקין פתחה מחדש את הביגודית שנסגרה לפני חודש

עיריית קרית מוצקין פתחה מחדש את הביגודית שנסגרה לפני חודש

הביגודית בקרית מוצקין חידשה השבוע את פעילותה ביום רביעי הקרוב, ותיקרא מעתה "יד לקהילה", בחסות העירייה ובאחריות  אגף הרווחה והשירותים החברתיים. כל ההכנסות ישמשו למטרות רווחה בקרב הקהילה בקריית מוצקין.

מנכל העירייה יריב גסר עם צוות הביגודית. צילום: דוברות העירייה
מנכל העירייה יריב גסר עם צוות הביגודית. צילום: דוברות העירייה

המבנה עבר בשבועות האחרונים שיפוץ יסודי שכלל צביעה, התקנת מדפים, בניית תאי הלבשה, פינות מיון וסידור בגדים ועוד. המקום יפעל באמצעות צוות קבוע ומתנדבים בימים ראשון עד חמישי בין השעות 09:00-13:00 וביום רביעי גם בשעות 16:00-19:00. בין המוצרים שניתן לתרום ולרכוש במחיר סמלי: בגדים, נעליים, תכשיטים, מוצרי קוסמטיקה ועוד.

בעירייה מציינים כי כל מי שהתנדב בביגודית ומעוניין להמשיך להתנדב, יתקבל בברכה. בפני המתנדבים ייפתחו אפשרויות נוספות להתנדבות, לא רק בביגודית אלא גם במועדוניות ילדים, באחריות אגף הרווחה בעירייה. המתנדבים יקבלו ליווי, הדרכה והעשרה.

ראש העירייה, חיים צורי: "מה שהיה טוב יישמר ויהיו אף כמה שינויים להתחדשות ושיפור השירות. כל תרומה תתקבל בברכה והכי חשוב- כל הכסף חוזר לקהילה. אני רוצה להודות למנהלת אגף הרווחה אירנה מנשירוב ולכל השותפים לפרויקט המבורך".

בדוק גם

קרדיט צילום: מארק ניימן/ לע"מ

ריבלין: "הגליל הוא הבטחה גדולה, ואהבה גדולה כמו ירושלים"

               "מעלות-תרשיחא היא התגלמותו של חזון ארצישראלי שצריך לשמש השראה לכולנו. מודל לשכנות טובה ודוגמה נהדרת לערים מעורבות נוספות - אל מול האיומים מולנו לא נשכח גם ברגעים אלה את רגעי אסונה של מעלות-תרשיחא והשנים הרבות שבהן אתם הייתם העורף הקשה והאיתן של מדינת ישראל"

שירלי עודד-דורן (צילום: שלומי גבאי)

קובלנה פלילית הוגשה נגד ראש עיירית חדרה צביקה גנדלמן

שירלי עודד, חברת מועצת העיר חדרה, יו"ר סיעת שקיפות, הגישה קובלנה פלילית, שהיא למעשה כתב …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *