בית / כללי / עומרי כוכבי: "הטבע ממש קרא לי"

עומרי כוכבי: "הטבע ממש קרא לי"

יום שישי ראיון בצפון-1 כרמיאל עם השורד עומרי כוכבי

גאה להיות כרמיאלי. כוכבי (צילום: רונן פדידה)
גאה להיות כרמיאלי (צילום: רונן פדידה)

כשעומרי כוכבי  מכרמיאל הצטרף לעונת הישרדות הוא מיד מצא את מקומו כאיש הטבע המסוקס, כשהיה הראשון שהצליח להדליק אש, למצוא פירות ולדוג דגים. הוא נולד וגדל בכרמיאל, אח צעיר לשביט (43), חבר בנבחרת ישראל ברכיבה על אופניים ובעל חנות אופניים, ולשירה־הודיה (37), מנהלת פרויקטים בחברת סלקום. אמו שירתה במשך שנים רבות כקצינת נפגעים ורווחה במג"ב, היא גם נבחרה ליקירת העיר בשנת היובל לעיר.

עם טונות של חן, כריזמה, ראיית משחק ואסטרטגיה נכונה , כוכבי מפלס את דרכו לגמר. עכשיו מצפים חבריו וכל תושבי העיר לזכייתו של אחד מבניה. בכל עונה של הישרדות, כוללת הנבחרת מגוון גדול של טיפוסים: היפיפייה הלוחמנית, הלוזר שמצליח, הגבר הקשוח או הצעירה השונה, שיושבים על משבצת שנתפרה להם מראש.

מה הייתה המטרה שלך בהשתתפות בתכנית?
"קודם כל ליהנות מהמשחק הזה, ליהנות מהחוויה והמשימות. הטבע ממש קרא לי. המצלמות בהתחלה לא עניינו אותי, אפילו אפשר להגיד שהתביישתי מהמצלמות. עשיתי עם עצמי הרבה הסכמים  הולך להבליט את הערכים שחשובים לי בגלל זה הופעתי עם הגופייה של היחידה שלי. רציתי להשפיע על בני הנוער".

מה היו העקרונות שהנחו אותך בהתנהלותך?
"הגינות, יושר. לא חסכתי במילים, תמיד דיברתי על כרמיאל, היה חשוב לי שיידעו מאיפה אני ועל העיר שלי".

איך הגעת לתכנית?
"האמת אומר כוכבי, אני הכי רחוק מריאליטי, לא ראיתי את עצמי משתלב בדבר כזה. כשהציעו לי חשבתי שאין סיכוי אבל ברגע שהחלטתי הצבתי לעצמי מטרה להגיע".

איך הציעו לך ?
"עבדתי כקב"ט של מועדון בתל אביב ואחת המלהקות של הישרדות הייתה סלקטורית שם. עבדנו לילות רבים ביחד , היא ראתה אותי בכל מיני מצבים ואז אמרה לי שאני חייב לבוא להישרדות.  לא נראה לי בהתחלה, אבל היא לא ויתרה, ובינתיים אצלי קרה משהו. התחלתי לחשוב על החוויה, על הטבע, על האתגר".

כחייל ביחידה מובחרת כמו עורב צנחנים, ידעת מה תהיה האסטרטגיה שלך?

"זה לא שאמרתי לעצמי, תלך לים ותתבונן מהצד על מה שקורה, לפני שתבין מה אתה עושה ואת מי אתה לוקח איתך. יצא ככה וזהו".

כוכבי מתכונן לגמר הקרב שייערך בהיכל נוקיה. חבריו ותושבי העיר מלווים אותו ומחזיקים אצבעות מייחלים לניצחונו.

בדוק גם

"כל יום הבנות שלי ביקשו לא ללכת לצהרון, וכבר שבועיים אני לא ישנה". האם ובנותיה צילום: דורון גולן

"הגננת תפסה את הבת שלי מהרגליים והידיים ואמרה לילד שיבוא להחזיר לה"

כשברקע מותה המצמרר של התינוקת יסמין וינטה בגן בפתח תקווה והורים ברחבי הארץ יוצאים להפגין למען הגברת הפיקוח בגנים, התקבלה ב"הד הקריות" עדות על המתרחש בצהרון בקרית אתא * ד', אם לתאומות בצהרון: "הבנתי מהבנות שלי שהגננת משתמשת בכוח. הן היו אומרות: 'אמא היא לוחצת עליי בכיסא, לא אמרת לה שאסור להרביץ?'" * רשת המתנ"סים בתגובה: "בשלב זה הנושא נמצא בחקירה משטרתית ואנו נמשיך לפעול בהתאם להוראות המשטרה"

IMG-20180224-WA0375

התחזית: שלג בכרמיאל בחודש יולי

נשמע כמו חלום? תלוי איך מסתכלים על זה. הבלט הלאומי הרוסי על הקרח סנט פטרסבורג יעלה בפסטיבל כרמיאל הקרוב את "מפצח האגוזים", הקלאסיקה של כל הזמנים, בהפקה מושקעת שלא נראתה כמותה. יותר מ-40 רקדנים בתלבושות הוט קוטור, תפאורה מרהיבה שנבנתה בעבודת יד וסיפור אחד קסום על ילדה שקיבלה במתנה בובה מיוחדת במינה. אם תרצו, אין זו אגדה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *