בית / בחירות מקומיות 2018 / עודד דורשת שיוסרו תמונותיו של גנדלמן מדף הפייסבוק העירוני

עודד דורשת שיוסרו תמונותיו של גנדלמן מדף הפייסבוק העירוני

חברת האופוזיציה שירלי עודד שלחה בתחילת השבוע מכתב לראש העיר צביקה גנדלמן וליועצת המשפטית של עיריית חדרה עו"ד שרון שרוני, בו היא דורשת מהם ליישם את הנחיות היועץ המשפטי לממשלה שיצאו לאחרונה בנושא דפי פייסבוק עירוניים.

שירלי עודד-דורן (צילום: שלומי גבאי)
שירלי עודד-דורן (צילום: שלומי גבאי)

כפי שהיא כותבת, לאחרונה התפרסמה הנחיה חדשה מאת היועץ המשפטי לממשלה, ד"ר אביחי מנדלבליט, הנוגעת לכל רשות מקומית בה ראש הראשות המכהן עתיד להתמודד לקדנציה נוספת, על פיה יש להסיר מדף הפייסבוק העירוני, כל תמונה בה מופיעה דמותו של ראש הרשות המכהן.

לפי ההנחיה הרשמי יצוין כי מנדלבליט הנחה את כל ראשי הרשויות בארץ להסיר מעמודי הפייסבוק הרשמיים של העיריות והמועצות המקומיות את שמותיהם ותמונותיהם, שפורסמו עד שנה לפני הבחירות המקומיות. הבחירות צפויות להתקיים ב-30 באוקטובר 2018 ולפיכך ההנחיה מתייחסת לפרסומים שהועלו מ-30 באוקטובר בשנה שעברה. כמו כן, מדובר רק על ראשי רשויות שיתמודדו לקדנציה נוספת, ראש עיריית חדרה צביקה גנדלמן בינהם.

"אתכבד לפנות אליך מתוך מטרה לברר האם הנחייה זו הועברה לגורם המתאים במחלקת הדוברות העירונית. אם כן, האם הנחיה זו כבר יושמה?”, שואלת עודד, "עסקינן בדף סיעתי-פוליטי שאינו אמור לעשות שימוש בתכנים (מדיה אלקטרונית) שהינה פרי עבודתם של עובדי הרשות המקומית וחל איסור על עובדים מטעם הרשות לתפעל דף פייסבוק פוליטי זה. אודה באם תצא הנחיה לגורמים הרלוונטיים גם בעניין זה, ולפעול מיידית להסרת כל התמונות בהן מופיע דמותו של ראש העירייה צביקה גנדלמן.

מהעירייה נמסר :”היועץ המשפטי לממשלה לא הורה מעולם להסיר מדף הפייסבוק העירוני כל תמונה בה מופיעה דמותו של ראש הרשות המכהן, כפי שהובהר לכתבת במסמך שהועבר אליה. היועצת המשפטית של עיריית חדרה הוציאה לפני כחודש הנחיות ברורות לכל עובדי העירייה וחברי מועצת העיר באשר לכללים החלים על עובדי עירייה ונבחרי ציבור, כולל אלה הקשורים לרשתות חברתיות”.

 

בדוק גם

צביקה גרינגולד (7) רפרודוקציה אלכס הובר

"מישהו שכח שיום כיפור ובטעות פתח רדיו, ואז הוא שומע שיש מלחמה"

  יום הכיפורים מסמל לרבים מאיתנו את המלחמה ההיא שפרצה ביום המקודש ליהדות. מלחמת יום …

במהלך האליפות גברה הקבוצה בשלב הבתים על אלופת רומניה 1:3, סיימה בתיקו 3:3 עם אלופת בוסניה, נוצחה 3:2 על ידי אלופת הונגריה וגברה על אלופת אזרבייג'ן 3:4. בשלב רבע הגמר גברה "און גל יונדאי" על אלופת צ'כיה 0:2. במשחק חצי הגמר התמודדה הקבוצה מול אלופת שוויץ. המשחק הסתיים בתיקו 2:2 והוכרע בפנדלים 7:6 לזכות שוויץ. במשחק על המקום השלישי הביסה קבוצתו של נחמני את אלופת בולגריה 2:9. סגל הקבוצה כלל את: אבי נחמני, אופיר טובול, מוטי קדוש, קיקו עמרה, קיקו כהן, עומר לוינזון, מאור לוי, יניב הראל, אלירן אלקובי, רפאל ביטון. כולם מהקריות. ביטון סיים את הטורניר כמלך השערים של הקבוצה, עם 9 שערים. עומר לוינזון 7, מוטי קדוש 6, קיקו עמרה 3, אבי נחמני וקיקו כהן 1 כ"א, השלימו את מכסת השערים. בתום הטורניר קיבלה הקבוצה גביע מטעם הליגה האירופית.

כדורגל 6X6: מקום 3 ל"און גל יונדאי" בליגת האלופות

70 קבוצות השתתפו בסלובניה באליפות אירופה בכדורגל 6X6 דרג שני. קבוצתו של אבי נחמני מקרית ביאליק עשתה הישג ענק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *