בית / כללי / ספורטאי מעלות על המפה: 5 פרסי הצטיינות בספורט

ספורטאי מעלות על המפה: 5 פרסי הצטיינות בספורט

משרד התרבות והספורט קיים את טקס הענקת פרסי הספורט הישראלי לשנת 2017, כאשר בין הזוכים: 5 ספורטאים ממעלות: הסייפת ורה קניבסקי, אלופת אירופה עד גיל 21, הסייפת אנה לונדון, שסיימה במקום ה-8 באליפות אירופה לבוגרות, הסייפת ניקול גברילקו, שדורגה במקום ה-6 באליפות אירופה לנוער, הסייפת ניקול פייגן, שהגיעה למקום שני בתחרות גביע העולם לקדטים, ואלעד סומן, אלוף אירופה הטרי באגרוף תאילנדי.

לוחמים מצטיינים. המאמן אלכס דר עם חניכיו, אלעד סומן ועמית מדאח (צילום: באדיבות עיריית מעלות)
לוחמים מצטיינים. המאמן אלכס דר עם חניכיו, אלעד סומן ועמית מדאח (צילום: באדיבות עיריית מעלות)

הטקס המרשים התקיים בתיאטרון הבימה בת"א, במעמד שרת התרבות והספורט, ח"כ מירי רגב. זוהי השנה השלישית ברציפות בה חובר משרד התרבות והספורט לטוטו, לוועד האולימפי בישראל, להתאחדות אילת לענפי ספורט תחרותיים לא אולימפיים ולאתנה, לקיום טקס ממלכתי-לאומי משותף. בטקס, חולקו הפרסים למגוון ספורטאים ומאמנים שהצטיינו בעשייתם והגיעו להישגים מרשימים בשנה החולפת.

"אנו גאים בספורטאים המצטיינים ממעלות, אשר הביאו לעיר כבוד רב ושמו אותנו על מפת הספורט הלאומית", אמר ראש עיריית מעלות תרשיחא, שלמה בוחבוט, "הנציגות המכובדת של ספורטאי מעלות בטקס הייתה מכובדת מאד ואני סמוך ובטוח שהוקרה חשובה מסוג זה תמשיך לעודד ספורטאים מעירנו, להוות דוגמא ומודל להצטיינות ולהישגים משמעותיים בספורט ובכלל".

תמיד בפסגה. המאמן יעקב פרדמן עם הסייפת אנה לונדון (צילום: באדיבות עיריית מעלות)
תמיד בפסגה. המאמן יעקב פרדמן עם הסייפת אנה לונדון (צילום: באדיבות עיריית מעלות)

שרת התרבות והספורט, ח"כ מירי רגב, סיכמה באירוע את השנה החולפת בספורט הישראלי. "הפרס מבטא את ההוקרה של החברה כולה לקבוצות וליחידים שייצגו אותנו בכבוד, שהניפו את דגל ישראל ברחבי העולם ושמשמשים מודל עבור ילדים ומבוגרים להתמדה, הצלחה והצטיינות. הספורטאים המצטיינים הביאו לנו גאווה רבה בתחרויות בינלאומיות רבות. צפינו בהם וחשנו את הרוח הישראלית, את רוח הקרב הספורטיבית ואת האהבה שלהם לספורט, למולדת ולדגל".

בדוק גם

המכולת של משפחת קיסוס צילום; הנרי בן שבת

בית המשפט עיכב ביצוע הריסת מבנה במכולת בעכו

בית משפט השלום בעכו הוציא צו עיכוב ביצוע  להריסת מבנה בלתי חוקי שנבנה במכולת של …

אנשים לא מודעים לתוכנית. ביאליק הותיקה צילום: רותם כבסה

תמ"א וקוץ בה

התוכנית שעיריית קרית ביאליק הפקידה לפני כשנה למימוש זכויות בנייה בתמ"א 38 (הריסה) בעיר, מגבילה את מתן הזכויות רק לבניינים של שלוש קומות ומעלה. תושבת העיר, המתגוררת בבניין בן 66 שנים: "העירייה מונעת באופן אוטומטי ממאות תושביה את הזכאות לתמ"א, זכות שניתנה להם על ידי המדינה". קבלן מהקריות: "אם זו המדיניות החדשה, קבלנים לא יגיעו לביאליק. אני הקפאתי את כל הפרויקטים שלי בעיר"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *