מבזקים
בית / כללי / סיפורו של אלוף הריקוד

סיפורו של אלוף הריקוד

הוא אלוף, על זה אין חולק, יש לו אפילו תעודה המעידה על כך שהוא אלוף ישראל בריקודים סלוניים, שהוא אלוף אירופאי בריקוד זכה במקום השלישי, והוא בימים אלה גם אלוף האלופים בעשייה למען שילוב צעירים עם מוגבלויות בהתנדבות בקהילה, פרויקט ייחודי מרגש של מרכז הצעירים בנצרת עילית ומחלקת הרווחה.

אריאל רובין (צילום עצמי)
אריאל רובין (צילום עצמי)

אריאל רובין נולד רוקד, בגיל שש כבר כבש את רחבת הריקודים הסלוניים, הפוטנציאל זוהה ואריאל עבר למקצוענות בריקוד. בגיל 14 כבר היה סופרסטאר של ריקודים סלוניים, אלוף ישראל בריקודים לגילו, שנה לאחר מכן ההצלחה המשיכה להאיר פנים ואריאל כבש את המקום השלישי באליפות אירופה.

כשהיה בטוח שהבמה תהיה מרכז חייו כמופיע, רוקד וזוכה להערכת ההמונים, נאלץ להפסיק שלוש שנים אחרי, בגיל 17, את הריקוד, בשל עקמת בגב שהתפתחה עם השנים. אריאל נותח ולאחר מכן הפסיק לרקוד אך לא ויתר על היכולת ללמד את הדור הבא ריקוד.

אריאל, למרות מגבלתו, עליה התגבר בעוצמות השמורות לו, ממשיך את מסע חייו ומסייע לחברו המתנייד בכסא גלגלים.

אריאל שחייו משולבים התנדבות למען הקהילה כבר בהיותו תלמיד בתיכון, התנדב באקי"ם והחליט כי ההתנדבות תהיה דרך חיים. "כל זמן שאני יכול לגרום לאדם לחייך עושה לי טוב', אומר אריאל, אשר לאחרונה בעקבות תוכנית 'עוצמת ההתנדבות' מטעם מחלקת הרווחה בעיריית נצרת עילית ומרכז צעירים, התגייס לפרויקט, שמטרתו לשלב צעירים עם מוגבלות בהתנדבות בקהילה.

 

בדוק גם

דוד דוידיאן צילום: אדריאן הרבשטיין

"החלום שלי הוא לראות שלום עם הערבים"

בגיל 29 עלה דוד דוידיאן מאיראן לישראל והיה חלק ממייסדי העיר נהריה. במהלך השנים היה חלק בלתי נפרד ממועצת הפועלים בעיר והפך ל'אבא של הגרוזינים' כי התמסר לקליטת עלייה. היום, לאחר שחצה את גיל 86, הוא מתגעגע למולדתו איראן, נדהם מהשנאה לישראל ומייחל לימים של שלום

סמלת נועם רובו. צילום: דוברות העירייה

אות נשיא המדינה לסמלת נועם רובו מקרית אתא

בין 121 החיילים שקיבלו  את אות הנשיא זכתה בין יתר גם סמלת נועם רובו מקרית …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *