בית / עמקים / חדשות עמקים / "היא לא הזמינה אותי ללבנון מסיבות מובנות"

"היא לא הזמינה אותי ללבנון מסיבות מובנות"

לילאלי חוא מנצרת, סטייליסטית וקניינית אישית, שעובדת בקסטרו, חזרה עמוסת חוויות משבוע האופנה שהתקיים בפריז, שם פגשה את דוגמניות ומעצבי העל, שכיכבו על המסלולים, כמו גם עורכי המגזינים לאופנה הנחשבים בעולם.

אחד משיאי המסע היה המפגש עם הייפא והיבה, זמרת לבנונית מפורסמת ומוכרת, לה מיליוני מעריצים בלבנון ובעולם הערבי כולו, שביקרה אף היא בשבוע האופנה. "הצגתי את עצמי, אמרתי לה שאני מישראל, הייפא והיבה נדלקה עלי מהרגע הראשון", משחזרת לילאלי, "משפחתה של הבחורה שהייתה איתה עזבה את הארץ ב- 48 לאבו דאבי. דיברנו הרבה, היא לא הזמינה אותי ללבנון מסיבות מובנות".

לילאלי והזמרת הלבנונית הייפא והיבה (צילום: עצמי)

לילאלי חוא: "היו שתי תצוגות שהרשימו אותי ביותר והשאירו החותמת שלהם לסתיו-חורף 2013-2014 . הראשונה של שאנל, שבלטה בעיצוב האולם בצורה של כדור הארץ, בנוסף לקולקציה ששמה דגש על הצבעים הכהים".  בדי הצמר שמייחדים את שאנל, חליפות הטוויד שעשו טוויסט לחצאיות מיני פליסה עם מעילים ארוכים, תיקים קטנים עם הלוגו, אוברסייז של אקססוריז שעשויים מברזל בשילוב עור, נעלי אוקספורד גבריות גסות עם עקבים עבים.

הכתבה המורחבת תפורסם ביום שישי בעיתון ידיעות הגליל 

בדוק גם

דניאל-מהרט-צילום-רותי-ברמן

דניאל מהרט פורש מסיעת למען נתניה: "הקהילה האתיופית תציג רשימה חזקה"

  חבר מועצת העיר דניאל מהרט הודיע השבוע שהוא פורש מסיעת "למען נתניה" בראשות עופר …

השוטרים מחרימים הצעצועים המסוכנים (צילום דוברות המשטרה)

המשטרה תפסה בכפר עין מאהל עשרות צעצועים מסוכנים

משטרת נצרת עילית נערכת בימים אלו בפעילות מניעה נרחבת ומשולבת, לאור לקחי העבר מאירועי פגיעה שונים, כתוצאה משימוש בצעצועים מסוכנים, כחלק מההיערכות לחג הרמדאן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *