בית / שרון / חדשות שרון / סוטה צילם נערות דרך פתח של צידנית

סוטה צילם נערות דרך פתח של צידנית

בשבת האחרונה בחוף בית ינאי נראה איש מבוגר 50-60 חבוש כובע קש כשהוא יושב ומחזיק צידנית על ברכיו. האיש ישב בצורה הזאת כמה שעות עד שעורר את חשדם של מספר צעירים אשר  דרשו ממנו לפתוח את הצידנית וגילו בתוכה מצלמת וידאו בה השתמש כנראה כמה שעות לצלם נערות צעירות בלי ידיעתן.

האיש עורר חשדם של קבוצת חברים שישבו בסמוך לו ובהם שרית אשואל מתל אביב: "האיש ישב בצורה חשודה כשהוא מחבק את הצידנית מזיז אותה שמאלה וימינה כשלפניו ישבה קבוצת נערות ונערים בני 15-16 בבגדי ים כשהם ממש על הפריים שלו. אנחנו תהינו מדוע הוא יושב בתנוחה הזאת שעות. אחת מהנערות חשדה שהוא מצלם אותן ובקשה ממנו לפתוח את הצידנית ולהראות מה יש לו בתוכה".

צילם דרך הצידנית צילום שרית אשואל
צילם דרך הצידנית צילום שרית אשואל

מאחר והוא לא נתן להן לפתוח את המצלמה הם הזמינו את פקחי החוף.

"מסתבר שהמצלמה היתה מותקנת על תושבת עץ כאשר לידה היו אריזות של כרטיסי זכרון וסוללות בצידנית היה חור שהיה מיועד לעדשת המצלמה. לאחר שהנערים הבחינו כי מצלמים אותם, הם תפסו תושיה ולא זזו ממנו עד אשר הגיעו פקחי החוף אשר פינו אותו משם לחקירה. לצערינו הוא העלים את כרטיסי הזכרון ושוחרר. תהיו זהירים, תהיו עירניים, תשמרו על עצמכם ועל הילדים שלכם, יש סוטים בחוץ והם עשויים להיראות כמו האנשים הכי פחות מזיקים בעולם".

בדוק גם

ביס שרת צילום ברמן

השקעתם בתלמידים? קבלו בונוס

מורים בתיכונים תמר אריאל, בר אילן, בית יעקב, אלדד ושרת יקבלו אלפי שקלים, לאחר שבתי הספר נבחרו למצטיינים בהישגים ערכיים, חברתיים ולימודיים

הפאנלים הסולריים (צילום: מועצת עמק חפר)

חוסכים בחשמל

אגודת המים אפיקי עמק חפר סיימה בשבוע שעבר להתקין פאנלים סולאריים לייצור חשמל על סוללת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *