בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / סבג: "ביבי בגד בתומכי הליכוד בנהריה"

סבג: "ביבי בגד בתומכי הליכוד בנהריה"

ראש עיריית נהריה ז'קי סבג הגיב היום (שלישי) על החלטת ועדת הכספים על מתווה אחוזי המס שאישרה ל- 200 יישובים חדשים להיכנס למתווה על חשבון קיצוץ הטבות מס בין היתר  לנהריה, עכו ומעלות תרשיחא.

ז'קי סבג (צילום: עיריית נהריה)
ז'קי סבג (צילום: עיריית נהריה)

סבג: "אני עומד בראשות עיריית נהריה כבר שלושה עשורים. במהלך שנותיה, ידעה נהריה קרבות קשים אשר הביאו את תושבי העיר בפעמים רבות לתפוס מקלט מתחת לאדמה. במלחמת לבנון השנייה הרגשנו את קרבתנו הרבה לגבול כש-800 קטיושות נפלו על העיר וגררו אחריהם הרס וחרדה ואף שילמנו את המחיר בגוף ובנפש. לאחר המלחמה, אלפים ביקשו לעזוב את העיר אך למרות זאת, ובזכות הטבת המס שניתנה לנו הצלחנו להביא לשגשוג ופריחה של העיר ולהגדיל את מספר התושבים בעשרות אלפים.
"תחושותיי ביום זה הן לא פחות מבגידה. אני מרגיש נבגד. נבגד כי עירי, שנתנה בבחירות האחרונות את רוב מוחץ לראש הממשלה בנימין נתניהו משלמת כעת באחוזי מס ההטבה. נבגד כי למרות שנהריה עומדת בכל הקריטריונים המזכים אותה בהטבת מס מלאה עדיין הוחלט בוועדת הכספים היום שההטבה שתינתן לנהריה תרד ל10% בלבד בתקרה של 165,000 לאחר שהיינו בתקרה של 240,00 עם 11%.
לאור ההחלטה שהתקבלה היום בוועדת הכספים אני שוקל את פרישתי מהליכוד".

בדוק גם

שגיא מלמדת בבית הספר במקסיקו (צילום

"הילדים היו בהיסטריה, היינו שם להרגיע אותם"

הדס שגיא מקרית ביאליק מצאה את עצמה במקסיקו, בעיצומה של התנדבות במסגרת עמותת "לוחמים ללא גבולות". כשרעדה האדמה היו חברי המשלחת בקומה השלישית בבית הספר וראו את הבניינים מתנדנדים. אחרי שהרגיעו את הילדים גילו שמקום האירוח שלהם נהרס כליל

כרמיאל: רעש ואבק בסביבת בית הספר רקפת בגבעת רם

דודי שבת תושב השכונה: "זו עוד דוגמא להתנהלות הקלוקלת של מנהל ההנדסה ועל שיקולי הדעת המוטעים וחוסר היכולת של מישהו שם לתעדף ולחשוב לטווח רחוק תוך תכלול מספר משתנים יחדיו.

4 תגובות

 1. מצחעקון זקי כבר שנים לא ליכוד

  בבחירות הקודמות הוא רץ עצמי בלי הליכוד

 2. נהרייני

  מה שהביא לתוצאות זה ההפגנות
  זאת לא חוכמה לתת תגובה אחרי שהאזרחים עשו תעבודה השחורה
  יאללה ג׳קי הביתה הרסת לנו תעיר אפילו תיירים כבר יודעים שמשעמם פה

 3. רם מנשה

  מתי יהיה אפשר לשתות מים מהברז – כבר זמן רב המים לא ראויים לשתייה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *