בית / שרון / חדשות שרון / נתניה: שתי נשים ברביעייה הראשונה של יוני שטבון

נתניה: שתי נשים ברביעייה הראשונה של יוני שטבון

 

מועמד לראשות עיריית נתניה יוני שטבון וחבר המועצה הרצל קרן, הציגו את הרביעייה הראשונה לרשימה למועצת העיר. אגב, לרשימה טרם נבחר שם.  שתי ברביעייה הראשונה  תעמודנה: חברת מועצת העיר עו"ד ענת לביא- אזולאי וליאורה לוי.

הרביעיה של שטבון צילום ליאור יוסף
מימין לשמאל: לביא – אזולאי, שטבון, לוי וקרן  (צילום: ליאור יוסף)

עו"ד לביא-אזולאי, בת 44 נשואה ואם לשניים, בעלת משרד לעורכי דין בו מועסקות רק נשים.  בתפקידה הציבורי שימשה כיו"ר וועדת ההנחות בארנונה וכיום היא משמשת כיו"ר ועדת הביקורת באופוזיציה: "עכשיו יש לנו אלטרנטיבה מצוינת וראויה. כאשר הכרתי את יוני באופן אישי, גיליתי אדם עם לב גדול, איש שיחה ומנהיג עם חזון. יחד נרענן את העיר".

לוי בת 35 גרושה אם לשתיים נולדה פריז, מהנדסת תוכנה ובעלת תואר ראשון במדעי המחשב מהטכניון ותואר שני במנהל עסקים. התנדבה בפרויקט פר"ח כחונכת והשתתפה במיזם 'חיבור' המקדם שיתופי פעולה בין הטכניון לבין MIT בבוסטון: "יש לנו עיר מדהימה וכחברת מועצה אני רוצה להפוך אותה לעיר שפונה לעתיד, ומהווה מקום מגורים אטרקטיבי לאוכלוסייה הצעירה".

בדוק גם

שמרית ציון, נורית לוי, מיכל ויצמן, עמית טליאס, יובל שטרית (צילום: דורון גולן)

אחותי המתולתלת

רצה הגורל ושיער חלק לא היה מנת חלקן. הן נולדו עם רעמת תלתלים, לא תמיד אהבו אותה, ניסו להערים עליה ולהחליק אותה, עד שלבסוף הבינו שתלתלים זה הכי-הכי. קבלו את הקרייתיות יובל שטרית, מיכל ויצמן, עמית טליאס, שמרית ציון ונורית לוי שהתקבצו לשיח מתולתלות ומאושרות ומכריזות: תלתלים זה אופי

אבי רוטמן, פתיחת מסע הבחירות. צילום: דורון גולן

אבי רוטמן הודיע רשמית על התמודדות לראשות עיריית קרית מוצקין

בחצר ביתו בשכונת נווה גנים בקרית מוצקין, הודיע ביום שלישי השבוע חבר מועצת העיר, אבי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *