יום ראשון , נובמבר 18 2018
בית / בחירות מקומיות 2018 / נתניהו הביע תמיכה ישירה בז'קי סבג במרוץ לראשות עיריית נהריה
סבג ונתניהו (צילום מסך)
סבג ונתניהו (צילום מסך)

נתניהו הביע תמיכה ישירה בז'קי סבג במרוץ לראשות עיריית נהריה

ראש הממשלה בנימין נתניהו הביע תמיכה בראש עיריית נהריה ז'קי סבג המתמודד לקדנציה שישית. תמיכת נתניהו נעשתה במהירות האפשרית השבוע לאחר שהמועמד לראשות העירייה אל"מ רונן מרלי, פירסם במוצ"ש האחרון סרטון תמיכה יחד עם שר הביטחון ויו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן וסגן ראש עיריית נהריה דימה אפשטיין.  בקבוצות פוליטיות אומרים כי תמיכתו של אפשטיין במרלי מהווה מכה קשה לסבג בקרב הקהל הרוסי בעיר.  השבוע נעשתה פנייה לנתניהו בבקשה להביע אמון בסבג שנמנה בשורות הליכוד.

גורמים המעורים בפרטים אמרו כי הבחירות בנהריה הן קריטיות להמשך מעמדה של נהריה כעיר ימנית מובהקת, ובצמרת המפלגה עוקבים אחר התוצאות כיוון שצפויות בחירות לכנסת בשנה הקרובה.

סבג ונתניהו (צילום מסך)
סבג ונתניהו (צילום מסך)

נתניהו הזמין את סבג ללשכתו ואמר: "תושבי נהריה אני רוצה שתצביעו לא רק בשביל ז'קי סבג שימשיך להנהיג את העיר בתנופה עצומה אני רוצה שתצביעו בשבילכם,  כי אתם רואים איך העיר התפתחה הקדמה, הבנייה, הקדמה והחיבור למרכז הארץ, הם מעצימים את נהריה בצורה נפלאה. הוא אחד מראשי הערים הטובים ביותר במדינה והמנוסים, אבל תצביעו קודם כל בשבילכם עצמכם, בשביל העתיד שלכם ושל ילדיכם ולמען עתיד נהריה".

בדוק גם

אמבולנס פינה אותה לבית החולים (צילום יצחק סולומון)

נפטרה בת 69 שנפגעה על ידי אוטובוס בנצרת עילית

אשרף איוב, פראמדיק איחוד הצלה, שטיפל באישה סיפר: "ביצענו בה פעולות החייאה, היא סבלה מפגיעה רב מערכתית לאחר שנפגעה על ידי האוטובוס, ניידת טיפול נמרץ פינתה אותה תוך המשך פעולות החייאה, היא הגיעה במצב אנוש לבית החולים".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *