בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / נהריה: 77 נערים ונערות בני מצווה, זכו לטקס בר מצווה

נהריה: 77 נערים ונערות בני מצווה, זכו לטקס בר מצווה

מדי שנה, אוספת מחלקת הרווחה בעיר את שמותיהם של הילדים והילדות אשר חוגגים השנה בר/בת מצווה והם ממשפחות מעוטות יכולת. השנה חגגו בר מצווה כ37 נערים ו40 נערות חגגו בת מצווה.

בעזרתה של עמותת ציונה ברשותו של רוז'ה פינטו אשר תורמים לאירוע הזה מדי שנה מאות אלפי שקלים, נרכשים עבור הילדים בגדים חגיגיים ונעליים מהודרות.

ביום חמישי שעבר נאספו הילדים ומשפחותיהם בבית הכנסת יצחק אבינו שבעין שרה. הנערים קיבלו  ערכות תפילין מהודרות אשר כוללות תפילין, סידור, טלית וכיפה. הטקס נערך במעמד הרבנים הראשיים לעיר, האדמו"ר הרב דוד חי אביחצירה שליט"א והרב ישעיהו מייטליס אשר בירכו את הילדים ואת משפחותיהם. לאחר טקס העלייה לתורה, התכבדו האורחים במיני מאפים וכיבוד קל מחוץ לבית הכנסת. כל ילד וילדה זכו לצילומים מקצועיים וכמו כן צולמה תמונת מחזור גדולה.

בערב, הגיעו הילדים לאולם הספורט בעין שרה אשר שינה פניו והפך לאולם אירועים חגיגי ומפואר. לילדים ואורחיהם חיכתה ארוחת ערב כיד המלך וכן תוכנית אומנותית אשר כללה את הזמר עוזיה צדוק, זוכה "בית הספר למוזיקה" ולהקת "הוט ליידי".

טקס העלייה לתורה בבית הכנסת  (צילום: ארז שטיינר)
טקס העלייה לתורה בבית הכנסת (צילום: ארז שטיינר)
ז'קי סבג התורמים ועוזיה צדוק (צילום: ארז שטיינר)
ז'קי סבג התורמים ועוזיה צדוק (צילום: ארז שטיינר)

בסיום הערב כל חוגג קיבל מתנה, שעון יוקרתי וערכה בה מופיעה תמונתו ותמונת המחזור שצולמה. זו הפעם העשירית אשר העירייה חוגגת לילדי בר המצווה טקס מרגש שכזה. לילדי נהריה, הצטרפו השנה גם ילדי קריית ים אשר הגיעו לחגיגה בהסעות מאורגנות.

ראש עיריית נהריה ז'קי סבג: "שנת בר המצווה לילדים הינה שנה משמעותית מאוד בו הילד עולה לתורה ומקבל עליו את תרי"ג המצוות. אני שמח שהעירייה ברשותי מובילה ודואגת לילדים הללו ומציינת עבורם את השנה המיוחדת הזו בטקס מרשים, חגיגי ומפואר. אני רוצה להודות בהזדמנות זו גם לתורמים היקרים שלנו בעמותת ציונה ובראשותם לרוז'ה פינטו אשר כל שנה דואג לתרום כספים לאירוע הזה וכמו כן לפרויקטים נוספים בעיר אשר נועדים לשמח את מעוטי היכולת בקהילה. לילדים שחגגו בר ובת מצווה אני מאחל הרבה מזל טוב ומברך אותם בדרכם לבגרות".

בדוק גם

"הרחבתי את שעות קבלת הקהל במשרדי ואני משתדל להגיע לכולם". ויסברג (צילום: הילה אייזינגר)

מראשות המתנ"ס לראשות המועצה

כנראה שגם בחלומותיו השאפתניים ביותר, איתי ויסברג לא תיאר לעצמו שבשנים הקרובות ירוץ לראשות מועצת בנימינה גבעת עדה וגם יזכה. אבל החיים זה מה שקורה בזמן שבן אדם עסוק בלתכנן תוכניות, ומותו הפתאומי של פינקי זוארץ טרף את הקלפים. רגע לפני כניסת השנה החדשה, ויסברג מסכם 72 ימים בתפקיד ומסמן מטרות לשנים הבאות כנראה שגם בחלומותיו השאפתניים ביותר, איתי ויסברג לא תיאר לעצמו שבשנים הקרובות ירוץ לראשות מועצת בנימינה גבעת עדה וגם יזכה. אבל החיים זה מה שקורה בזמן שבן אדם עסוק בלתכנן תוכניות, ומותו הפתאומי של פינקי זוארץ טרף את הקלפים. רגע לפני כניסת השנה החדשה, ויסברג מסכם 72 ימים בתפקיד ומסמן מטרות לשנים הבאות

מטפלים בפצועה לפני הפינוי במסוק (צילום מד"א)

תלמיד המתנדב במד"א הציל מורה שהתמוטט בבית הספר

מורה בן 60, התמוטט במוסד חינוכי באזור השרון. מתנדב נוער מד"א הלומד בבית הספר החל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *