בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / נהריה: ניידת משטרה הוזמנה לבית הספר שחקים

נהריה: ניידת משטרה הוזמנה לבית הספר שחקים

ז'קי סבג (צילום: עיריית נהריה)
ז'קי סבג (צילום: עיריית נהריה)

מנהל להקת קולות עמל, חנן עבדה חזר לעבודה בבית הספר שחקים מחופשת מחלה ארוכה שהחלה לאחר שהובהל באמבולנס לבית החולים, מיד בתום ישיבה עם מנהל בית הספר אבי מנשס לפני כשלושה שבועות.

גורמים המעורים בפרטים אמרו כי לאחר המקרה, מנכ"ל עיריית נהריה דני חמיאס ערך בין השניים פגישת גישור לטובת להקת קולות עמל ואף הודיע כי עיריית נהריה תשלים את התקציב החסר ללהקה בסכום של 15 אלף שקלים.

על פי המידע שהתקבל ב"צפון-1", כבר ביום הראשון לחזרתו של עבדה לעבודה, אחד מעובדי המינהלה התפרץ עליו ותקף אותו מילולית בקריאות גנאי, קללות ואיומים לכאורה, בפני אנשים אחרים. הסיבה, כלל הנראה, הייתה על רקע הכתבות בכלי התקשורת שסקרו את האירועים האחרונים בבית הספר.

מורים שנכחו במקום ניסו להרגיע את הרוחות ללא הצלחה וביקשו לקרוא למנשס  שיגיע למקום. כשאף נציג מינהלה לא הגיע, עבדה, אשר חש מאוים, הזמין משטרה לבית הספר, אך לבסוף לא הגיש תלונה.

נודע כי עובד המנהלה התנצל בפני עבדה על דבריו ובזה לכאורה תם הסיפור, אך זה לא היה סוף פסוק. יום לאחר המקרה, כך נודע ל"צפון~1", עבדה גילה כי גלגל ברכבו הושחת בסכין והוא נאלץ להחליף גלגל.

בהמשך לאירועים, ביום ראשון השבוע נפגשו הורים לתלמידי להקת קולות עמל  עם ראש העירייה ז'קי סבג. ההורים היו מאוד טעונים, אך נודע כי השיחה ביניהם הייתה ברוח טובה. סבג אמר כי הוא מעורה בכל  האירועים האחרונים וכי יטפל בנושא באופן אישי.

סבג הסביר להורים שידאג להמשכיות הלהקה במתכונת הקיימת וברמה הגבוהה שהורגלו עד כה, וישמור על הלהקה בניהולו של עבדה, שהיא מקור לגאוות העיר, וכן יתקצב את החלק החסר כדי לשמור על הרמה של הלהקה. ההורים העלו דרישה כי הלהקה תעבור לניהול עירוני, תצא מכותלי בית הספר ותהיה פתוחה לכל בתי הספר בנהריה. סבג לא שלל את הצעת ההורים ואמר כי העירייה בונה כעת את המשכן לאמנויות והיכל תרבות בנהריה ובעתיד, כשייפתח המקום, קולות עמל יקבלו שם בית חם.

מעיריית נהריה נמסר: "ראש העירייה, ז'קי סבג, אישר תוספת תקציבית לקולות עמל. כמו כן, למרות שחנן עבדה ואבי מנשס אינם עובדי העירייה פעלה הרשות באמצעות מנכ"ל העירייה, דני חמיאס, לגישור בין הצדדים שחזרו לעבודה שוטפת ותקינה".

מרשת עמל נמסר: "בית הספר לא מנהל את ענייניו מעל דפי העיתון. כל נושא מטופל לגופו של עניין באופן מקצועי ואחראי".

עד סגירת הגיליון לא התקבלה תגובה מחנן עבדה.

 

בדוק גם

פלוט עם מנהלי המפעל

נצרת עילית: מפעל לייצור מערכות רובוטיקה יוקם בקריית ההייטק

"חץ ביצוע טכנולוגיות בע"מ"- הודיע על הצטרפותו לקריית ההייטק, ההולכת ונבנית באזור התעשייה ציפורית בנצרת עילית. המפעל עוסק בפיתוח וייצור מערכות רובוטיקה בשלט רחוק

בלאגן מאחורי הקלעים. בוחבוט בהסכם הגג (צילום: אדריאן הרבשטיין)

בוחבוט וברדא על הקו

מעלות- תרשיחא סוערת עם פרסום הודעת ראש העירייה שלמה בוחבוט כי הדיח את חבר האופוזיציה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *