מבזקים
בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / נהריה: ניידת משטרה הוזמנה לבית הספר שחקים

נהריה: ניידת משטרה הוזמנה לבית הספר שחקים

ז'קי סבג (צילום: עיריית נהריה)
ז'קי סבג (צילום: עיריית נהריה)

מנהל להקת קולות עמל, חנן עבדה חזר לעבודה בבית הספר שחקים מחופשת מחלה ארוכה שהחלה לאחר שהובהל באמבולנס לבית החולים, מיד בתום ישיבה עם מנהל בית הספר אבי מנשס לפני כשלושה שבועות.

גורמים המעורים בפרטים אמרו כי לאחר המקרה, מנכ"ל עיריית נהריה דני חמיאס ערך בין השניים פגישת גישור לטובת להקת קולות עמל ואף הודיע כי עיריית נהריה תשלים את התקציב החסר ללהקה בסכום של 15 אלף שקלים.

על פי המידע שהתקבל ב"צפון-1", כבר ביום הראשון לחזרתו של עבדה לעבודה, אחד מעובדי המינהלה התפרץ עליו ותקף אותו מילולית בקריאות גנאי, קללות ואיומים לכאורה, בפני אנשים אחרים. הסיבה, כלל הנראה, הייתה על רקע הכתבות בכלי התקשורת שסקרו את האירועים האחרונים בבית הספר.

מורים שנכחו במקום ניסו להרגיע את הרוחות ללא הצלחה וביקשו לקרוא למנשס  שיגיע למקום. כשאף נציג מינהלה לא הגיע, עבדה, אשר חש מאוים, הזמין משטרה לבית הספר, אך לבסוף לא הגיש תלונה.

נודע כי עובד המנהלה התנצל בפני עבדה על דבריו ובזה לכאורה תם הסיפור, אך זה לא היה סוף פסוק. יום לאחר המקרה, כך נודע ל"צפון~1", עבדה גילה כי גלגל ברכבו הושחת בסכין והוא נאלץ להחליף גלגל.

בהמשך לאירועים, ביום ראשון השבוע נפגשו הורים לתלמידי להקת קולות עמל  עם ראש העירייה ז'קי סבג. ההורים היו מאוד טעונים, אך נודע כי השיחה ביניהם הייתה ברוח טובה. סבג אמר כי הוא מעורה בכל  האירועים האחרונים וכי יטפל בנושא באופן אישי.

סבג הסביר להורים שידאג להמשכיות הלהקה במתכונת הקיימת וברמה הגבוהה שהורגלו עד כה, וישמור על הלהקה בניהולו של עבדה, שהיא מקור לגאוות העיר, וכן יתקצב את החלק החסר כדי לשמור על הרמה של הלהקה. ההורים העלו דרישה כי הלהקה תעבור לניהול עירוני, תצא מכותלי בית הספר ותהיה פתוחה לכל בתי הספר בנהריה. סבג לא שלל את הצעת ההורים ואמר כי העירייה בונה כעת את המשכן לאמנויות והיכל תרבות בנהריה ובעתיד, כשייפתח המקום, קולות עמל יקבלו שם בית חם.

מעיריית נהריה נמסר: "ראש העירייה, ז'קי סבג, אישר תוספת תקציבית לקולות עמל. כמו כן, למרות שחנן עבדה ואבי מנשס אינם עובדי העירייה פעלה הרשות באמצעות מנכ"ל העירייה, דני חמיאס, לגישור בין הצדדים שחזרו לעבודה שוטפת ותקינה".

מרשת עמל נמסר: "בית הספר לא מנהל את ענייניו מעל דפי העיתון. כל נושא מטופל לגופו של עניין באופן מקצועי ואחראי".

עד סגירת הגיליון לא התקבלה תגובה מחנן עבדה.

 

בדוק גם

יפתח זיו (צילום: מנהלת הליגה)

הפסד שני ברציפות לנהריה בחמישה ימים

עירוני נהריה רשמה אתמול (שלישי) הפסד שני ברציפות בחמישה ימים כשאירחה את מכבי תל אביב …

פרויקט וילה V

חדרה: מחירי הדיור ממשיכים לעלות

הדיבורים מסביב טוענים שאולי חלה ירידה מסוימת במחירי הדירות, ומתישהוא 'הבועה תתפוצץ', אבל המציאות בעירנו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *