יום ראשון , ספטמבר 23 2018
בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / נהריה: מהיכן התקציב להופעה של אייל גולן עבור עובדי העירייה?

נהריה: מהיכן התקציב להופעה של אייל גולן עבור עובדי העירייה?

 

ראש עיריית נהרה ז'קי סבג יערוך  מחר (שלישי) לעובדי העירייה אירוע הוקרה עם הופעה גדולה של הזמר אייל גולן באיצטדיון עין שרה וללא ידיעת יו"ר הועד רותי נחום.
ז'קי סבג (צילום: עיריית נהריה)
ז'קי סבג (צילום: עיריית נהריה)

יודעי דבר מסרו השבוע כי המהלך נועד לעקוף את נחום שגם לא זכתה לתקציב 'ועד העובדים' שהעירייה אמורה להעביר לה בהתאם לחוק  בסכום של כ-50 אלף שקלים. יצוין כי העירייה  גם לא העבירה תקציבים  אלו בשנתיים האחרונות.

לאחרונה, בחג החנוכה, העירייה לא השתתפה במימון שי צנוע של ממתקים עבור עובדי העירייה, בטענה שאין בידה את התקציב.  אז מאיפה התקציב להופעה של אייל גולן? לא ברור. בעיריית נהריה התעלמו משאלה זו מהיכן נלקח התקציב. יצוין כי דמי הועד שנגבים מעובדי העירייה נקבעים לפי אחוז מהכנסה.
הופעה של אייל גולן מוערכת כיום ב-150 אלף שקלים. ביקורת נוספת נשמעה כי מכל הזמרים בעולם בחרו דוקא את גולן שהופיע השנה בנהריה מספר פעמים.
על ההזמנה לערב העובדים חתומה מנהלת משאבי האנוש רחל ברק וכך נכתב: "ראש העירייה יזם ערב לגמלאי ועובדי העירייה עם בני/ בנות זוגם, עם מופע של אייל גולן הינכם מתבקשים להודיע למנהל האישי האם הינכם מתכוונים להשתתף. אנו מאחלים לכם הנאה מלאה".
רותי נחום מצביעה בקלפי
רותי נחום (צילום: עצמי)

יו"ר ועד העובדים רותי נחום מסרה בתגובה: "אני מברכת על כל אירוע שהעירייה יוזמת לרווחת עובדיה בכלל ועל האירוע הזה בפרט. בדיוק באותה מידה שבה אברך את הרשות לו היתה משתתפת בכל יוזמה של וועד העובדים הכרוכה בסבסוד כזה או אחר.

"לצערי הרב, במהלך השלוש האחרונות כל פנייה שלי להשתתפות אירוע כזה או אחר מסורבת באופן עקבי, בתואנות שונות. למרות ועל אף שבספר התקציב השנתי שמאושר על ידי מועצת העיר יש תקצוב לפעילות הוועד. ובכל זאת כולי תקווה שבשנת 2016 נפתח דף חדש. פניי תמיד לשיתופי פעולה".

מעיריית נהריה נמסר: "עובדי עיריית נהריה הינם עובדים מסורים אשר זכאים, בדומה לכל ארגון, להוקרת תודה ולערב גיבוש. על כן יזם ראש העיר את האירוע הזה. אין קשר לדברים הנרמזים בכתבה ואין אנו מתכוונים להגיב להם".

בדוק גם

ביקורו של יואב קיש. צילום - רן אליהו

לעיריית נתניה אין כסף להגן על מצוקי החוף

  החברה הממשלתית להגנות מצוקי חוף הים התיכון בע"מ פרסמה בשבוע שעבר מכרז פומבי לתכנון …

סמל גיא ריזק - צילום אלכס הובר (2

מצד"ל לצה"ל: סיפורו המדהים של לוחם הסיירת המצטיין

סמל גיא ריזק מכרמיאל, לוחם מצטיין בסיירת גולני, נולד למשפחה נוצרית בדרום לבנון שברחה לארץ לאחר נסיגת צה"ל והתגייר. את אות ההצטיינות קיבל מידי עופר מנדלוביץ', קצין בגולני ומורה באורט כרמיאל, שבנו עוז נהרג בחרמון כלוחם בחטיבה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *