בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / נהריה: מבנה לימודי חדש נחנך בבית הספר גולדה

נהריה: מבנה לימודי חדש נחנך בבית הספר גולדה

נחנך "בית הרעות" בבית הספר גולדה. הטקס יתקיים ביום חמישי שעבר במעמד ראש עיריית נהריה ז'קי סבג.  בית ספר גולדה סק שנים מצפיפות לאור גידול האוכוסייה הצעירה באזור הדרומי של העיר. בשנה האחרונה החל בניית המבנה החדש  בעלות של 5 מיליון שקלים, אשר מגדיל את בית הספר בעוד 6 כיתות לימוד נוספות לתמידי א-ב.

במבנה החדש  נחנך ספרייה, חדר מחשבים ועוד. בטקס, שנערך במעמד ראש העירייה נכחו מנכ"ל העירייה דני חמיאס, רב העיר ישעיהו מייטליס, ראש אגף חינוך נמרוד רוזנברג ובכירים נוספים מהעירייה. כיתות הלימוד במבנה מרווחות ומאובזרות בציוד הטכנולוגי המתקדם ביותר. הכיתות הינן כיתות חכמות והמורים יוכלו להשתמש במיטב הציוד על מנת להשרות אווירה לימודית חוויתית. בנוסף במקום פועלת ספריה חדשנית ומזמינה.

כיתות חדשות ומודרניות. בית ספר גולדה (צילום: אופיר חדש)
כיתות חדשות ומודרניות. בית ספר גולדה (צילום: אופיר חדש)

 

סבג, ונכדו עם הרב מייטלס (צילום: אופיר חדש)
סבג, ונכדו עם הרב מייטלס (צילום: אופיר חדש)

מנהלת בית הספר איריס אללוף: "הכיתות החדשות יעזרו לנו לקדם ולפתח את ילדי בית הספר. ברצוני להודות בראש ובראשונה לראש העיר אשר אפשר את הקמת המבנה ודאג לבנייתו ולפיתוחו".

מעיריית נהריה נמר כי בנוסף לכיתות שנבנו בבית הספר גולדה, כבר בתכנון הוספת כיתות בבתי ספר נוספים בעיר ביניהם: תיכון מדעים ואומנויות, אוסישקין, רמז וכצנלסון. כמו כן עם בניית השכונות המזרחיות בעיר יש תכנון להקמת מוסדות חינוך נוספים.

סבג: "אני שמח לראות את תלמידי בית הספר לומדים בבניין החדש שהעירייה הקימה עבורם. אנו מתכננים עוד פרויקטים גדולים בחינוך בנהריה. לא מזמן חילקנו מחשבים לכל גני הילדים ואנו ממשיכים להשקיע בחינוך".

בדוק גם

מצלמות אבטחה, גן אברמסקי. צילום: דוברות העירייה

מצלמות הותקנו בגני המשחקים הציבוריים בקרית אתא

עיריית קרית אתא מרחיבה את מערך מצלמות האבטחה העירוניות לאור העובדה  שהעירייה משקיעה משאבים רבים …

בהחלט יכול וצריך לנסות מערכים שונים. פרד רוטן צילום: אדריאן הרבשטיין

יש עוד הרבה עבודה

מכבי חיפה אמנם הבטיחה השבוע את עלייתה לחצי גמר גביע הטוטו, אבל למאמן פרד רוטן יש עוד מספיק עבודה. ההולנדי צריך לקחת סגל שהגיע בעונה שעברה למקום העשירי, וכמעט לא עבר שינוי, ולהביא אותו למקום גבוה יותר, ואם בדרך הוא יצליח למצות חלק מהפוטנציאל שגלום בשחקנים שלו אז בכלל מצוין

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *