בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / נהריה: שוטרים איתרו כלב שנשך ילד חולה והצילו את חייו

נהריה: שוטרים איתרו כלב שנשך ילד חולה והצילו את חייו

פעילות נחושה של שוטרי משטרת ישראל סייעה בהצלת חייו של ילד בן 10 מנהריה שננשך ביום כיפור על ידי כלב בצומת הגעתון וחיסונו היה עלול לסכן את חייו. על פי עדות הילד, הכלב קפץ ונשך אותו בצווארו.  הילד נפגע באורח קל ופונה לקבלת טיפול רפואי בבית החולים בנהריה.  בעלת הכלב עזבה את המקום מבלי לדווח לרשויות כנדרש.
הילד פונה לבית החולים  להמשך בדיקות והתברר כי עקב מצבו הרפואי, עקב מחלת כבד בה חולה ישנה חשיבות עליונה בבירור האם הכלב חוסן או לא, כיוון שחיסון מיותר היה עלול לסכן את חייו.
נהריה: שוטרים איתרו כלב שנשך ילד ביום כיפור והצילו את חייו מחיסון כלבת
תיעוד הכלב במצלמת האבטחה (באדיבות משטרת ישראל)
באמצעות רישות במצלמות העירוניות, תועדה בעלת הכלב שהיא המשיכה בדרכה עד לשכונת נהריה הירוקה.  חוקרי המשטרה הניחו כי היא מתגוררת בשכונה, אך לא מצאו פרקטים מדויקים.  למחרת היום נאלצו לעבור בשכונה ולדפוק על כל  דלתות התושבים, עד שאיתרו את בעלת הכלב.
בעלת הכלב, בת 42,  עוכבה בתחנה ונחקרה בגין חשד לאי נקיטת צעדי זהירות. כשהתברר שהכלב מחוסן, הועברה ההודעה מידית לאבי הילד בבית החולים ובכך נמנע בנו מלקבל חיסון אשר היה מסכן את חייו. האב הנרגש ששמח על קבלת ההודעה  והודה למשטרת ישראל על הצלת בנו.

בדוק גם

קרדיט צילום: מארק ניימן/ לע"מ

ריבלין: "הגליל הוא הבטחה גדולה, ואהבה גדולה כמו ירושלים"

               "מעלות-תרשיחא היא התגלמותו של חזון ארצישראלי שצריך לשמש השראה לכולנו. מודל לשכנות טובה ודוגמה נהדרת לערים מעורבות נוספות - אל מול האיומים מולנו לא נשכח גם ברגעים אלה את רגעי אסונה של מעלות-תרשיחא והשנים הרבות שבהן אתם הייתם העורף הקשה והאיתן של מדינת ישראל"

שירלי עודד-דורן (צילום: שלומי גבאי)

קובלנה פלילית הוגשה נגד ראש עירית חדרה צביקה גנדלמן

שירלי עודד, חברת מועצת העיר חדרה, יו"ר סיעת שקיפות, הגישה קובלנה פלילית, שהיא למעשה כתב …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *