יום שני , ספטמבר 24 2018
בית / חדשות מקומיות / נתניה: שכונה חדשה עם 3000 יח"ד יצאה לדרך

נתניה: שכונה חדשה עם 3000 יח"ד יצאה לדרך

 

מאות בעלי מגרשים נושמים לרווחה עם התחלת עבודות הפיתוח במתחם 542 א' שבו תוקם גם קריית הממשלה.

השבוע עלו הכלים על השטח כדי להכין את הקרקע לקבלן "רם הנדסה" שזכה במכרז לפיתוח התשתיות. במתחם גם פורסמו הודעות של הוועדה לתכנון ובנייה על הגשת בקשות להיתרים לבניינים מסוימים וקריאה לתושבים להגיש התנגדויות.

מתחם הקבלן 542 (צילום: פרטי)
מתחם 542 א' (צילום: פרטי)

 

לדברי המהנדס הראשי של החברה לפיתוח נתניה (חל"ת), יוני איצקוביץ, מדובר בתחילת עבודות התשתית ובהם ביצוע עד רמה של שכבת אספלט אחת של שלושה כבישים מרכזיים במתחם: "עם ביצוע הכבישים יבוצעו כל עבודות התשתית התת קרקעית כמו ביוב ומים, חשמל וכבלים. עם התחלת עבודות הפיתוח יתחילו בעלי המגרשים להניע בקשות להיתרי בנייה. תחילת עבודות התשתית נאמדות בשלב הראשון ב-20 מיליון שקלים שממומנים על ידי מינהל מקרקעי ישראל כקדם מימון.

במתחם, שגודלו כ-800 דונם, אמורים להיבנות 3000 יחידות דיור ו-100 אלף מ"ר מסחר ומשרדים. גבולות המתחם הם שדרות בן צבי במזרח, שדרות בן גוריון במערב, רחוב אברהמס בצפון ונוף גלים בדרום".

עבודות התשתית המרכזית יבוצעו כאמור על ידי חל"ת במימון מינהל מקרקעי ישראל במשך שנה. שאר הפיתוח ימומן על ידי מאות בעלי המגרשים.

יו"ר דירקטוריון חל"ת וחברת מועצת העיר, שירי חגואל: "אחרי יותר מ~50 שנה המתחם מקבל חיים בזכות הצלחתה של ראש העירייה להשיג מהמינהל קדם מימון".

 

 

בדוק גם

סמל גיא ריזק - צילום אלכס הובר (2

מצד"ל לצה"ל: סיפורו המדהים של לוחם הסיירת המצטיין

סמל גיא ריזק מכרמיאל, לוחם מצטיין בסיירת גולני, נולד למשפחה נוצרית בדרום לבנון שברחה לארץ לאחר נסיגת צה"ל והתגייר. את אות ההצטיינות קיבל מידי עופר מנדלוביץ', קצין בגולני ומורה באורט כרמיאל, שבנו עוז נהרג בחרמון כלוחם בחטיבה

(צילום: פוטוליה)

תושבי מוצקין, שימו לב: פייק סקר

היום (חמישי), החל משעות הבוקר, מקבלים תושבי קרית מוצקין שיחות טלפון אנונימיות, בהן הם מתבקשים לענות …

תגובה אחת

  1. נסים גבאי

    "שירי חגואל: "אחרי יותר מ~50 שנה המתחם מקבל חיים בזכות הצלחתה של ראש העירייה". חחחחחחחח… בניגוד!! בניגוד למזימותיה של פיירברג ראש ארגון הפשע הגדול בנתניה (ואולי בישראל). מי כמוני שהרים את דגל המרד הראשון והיחיד (עם משפחתו) שחי בגאון על חלקתו כבר יותר מ-7 שנים גרם ל… להזיז בכ"ז עצמה לאזור שכל כך הופקר עשרות שנים?! אין סליחה לפשעיה!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *