מבזקים
בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / מתווה הטבות המס אושר בוועדת הכספים

מתווה הטבות המס אושר בוועדת הכספים

 

לפני שעה קלה ( שלישי), אושרו בוועדת הכספים הטבות מס לכ- 400 יישובים מתוכם כ-200 יישובים חדשים. המתווה למעשה כולל  כ- 750 אלף תושבי הצפון והדרום אשר צפויים ליהנות מנקודות זיכוי במס שיבואו לידי ביטוי במשכורת החודשית. מיד לאחר ההצבעה, נשמעו קריאות שמחה רבות ומחיאות כפיים בחדר הוועדה מצד ראשי הרשויות וחברי הכנסת שפעלו למען אישרו המתווה. המתווה צפוי לעלות ביום רביעי הקרוב לקריאה שנייה ושלישית במליאת הכנסת.

ח"כ טלי פלוסקוב (כולנו) ראש עיריית לשעבר ומובילת המאבק לאישור הטבות המס: "אני חייבת לומר שאני מרגישה שזה יום היסטורי למדינת ישראל. יום בו המדינה אומרת לתושבי הצפון והדרום- אני רוצה שתשארו כאן. אני רוצה שתצאו ממדינת גוש דן ותתיישבו בערד, בית שאן, בערבה, בטבריה בכרמיאל ובעוד כ-200 יישובים חדשים שעד היום לא קיבלו הטבות המס".

ראש עיריית כרמיאל עדי אלדר מדווח מישיבת וועדת הכספים של הכנסת: "אושר מתווה גפני להטבות המס עם שינויים קלים לטובתה של כרמיאל עם תוספת של 10% לכרמיאל . כלומר 7% הנחה במס עד תקרת שכר של עד 132.000 שקלים לשנה. זה היה מאבק ארוך וקשה למען תושבי כרמיאל ואני מלא תודה והערכה ליו״ר ועדת הכספים משה גפני ולחברת הכנסת טלי פלסקוב שקידמה את הנושא יחד ים התגייסות על ראד הרשויות שעבדו בשיתוף פעולה מעולה".

אושר מתווה גפני (צילום אורון דב)
אושר מתווה גפני (צילום אורון דב)

 

בדוק גם

אירוע הפתיחה של ליגת מאמאנט (צילום: דנית דיטרסדורף)

כרמיאל אירחה את טקס הפתיחה של הליגה האזורית

טקס פתיחת העונה של ליגת הגליל בכדורשת, נערך באולם מגדים בכרמיאל. באירוע נכחו סגנית ראש …

amit 01

המוהיקני האחרון

העזיבה של דקל קינן היא מכה קשה מאוד למכבי חיפה, אולי לא על המגרש, אבל מכל הבחינות האחרות. וגם, כדאי למכבי לחפש שחקני קישור שיאזנו את כל הקבוצה. שני קשרים זרים טובים במרכז, ומכבי תראה הרבה יותר טוב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *