בית / בחירות מקומיות 2018 / מסתמן אורנשטיין יתמודד לראשות העיר נתניה

מסתמן אורנשטיין יתמודד לראשות העיר נתניה

יו"ר סיעת למען נתניה עופר אורנשטיין שוקל לרוץ לראשות העירייה, כך נודע לאתר בלינקר וחדשות נתניה.

אורנשטיין מכהן זה 15 שנים כחבר מועצת העיר. בשנת 2014 הצטרפה סיעת למען נתניה לקואליציה, אך פרשה בחודש מרס אשתקד עם הודעת המשטרה על תשתית ראייתית בחקירת מרים פיירברג איכר.

לפני חודשיים הודיע חבר מועצת העיר, הרצל קרן,  מספר שתיים ברשימתו של אורנשטיין על פרישתו מסיעת נתניה אחת לטובת מקום שני ברשימתו של המועד לראשות העירייה יוני שטבון. עם פרישתו של קרן הודיע אורנשטיין שהוא לא פוסל הגשת מועמדותו לראשות העירייה.

יתמודד על ראשות העיר? אורנשטיין ואדיר בנימיני צילום רותי ברמן
יתמודד על ראשות העיר? אורנשטיין ואדיר בנימיני צילום רותי ברמן

אורנשטיין: "אני אוהב את הפעילות הציבורית גם שזה בא על חשבון הזמן שלי וזמן המשפחה. ההתנדבות היא כנראה אצלי בדם. היכולת להשפיע ולשנות לטובת כלל הציבור גם לפעמים מעמד מיעוט ולראות שמה שהאמנת בו בהתחלה, כמעט לבד הופך אחרי שנים למדיניות הרשמית של העירייה".

בסיעת למען נתניה אומרים כי לאחר פרישתו של הרצל עלתה התמיכה באורנשטיין ולמען נתניה היא הרשימה השניה בגודלה אחרי נתניה אחת.

בדוק גם

שמרית ציון, נורית לוי, מיכל ויצמן, עמית טליאס, יובל שטרית (צילום: דורון גולן)

אחותי המתולתלת

רצה הגורל ושיער חלק לא היה מנת חלקן. הן נולדו עם רעמת תלתלים, לא תמיד אהבו אותה, ניסו להערים עליה ולהחליק אותה, עד שלבסוף הבינו שתלתלים זה הכי-הכי. קבלו את הקרייתיות יובל שטרית, מיכל ויצמן, עמית טליאס, שמרית ציון ונורית לוי שהתקבצו לשיח מתולתלות ומאושרות ומכריזות: תלתלים זה אופי

אבי רוטמן, פתיחת מסע הבחירות. צילום: דורון גולן

אבי רוטמן הודיע רשמית על התמודדות לראשות עיריית קרית מוצקין

בחצר ביתו בשכונת נווה גנים בקרית מוצקין, הודיע ביום שלישי השבוע חבר מועצת העיר, אבי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *