בית / שרון / חדרה / נדחתה מסיבת סטודנטים בפארק נחל חדרה

נדחתה מסיבת סטודנטים בפארק נחל חדרה

עדכון: המסיבה נדחתה בשל מזג האוויר הצפוי

הסטודנטים,  בחדרה והסביבה יחגגו את פתיחתה של שנת הלימודים האקדמית תשע"ו במסיבה תחת כיפת השמים. המסיבה תתקיים בפארק נחל חדרה ביום שישי ה-30 באוקטובר, החל מהשעה 12:00. הכניסה חופשית.

לקיום המסיבה חברו ביחד שני גופים עירוניים: החברה לתיירות חדרה "נחלים", ומרכז הצעירים העירוני הפועל במסגרת העמותה לתרבת הפנאי. במרכז הצעירים העירוני מסבירים כי, חדרה היא עיר עם צעירים רבים, והרבה פוטנציאל ליזום אירועים רבים ולפעול בהתאם לחזונו של ראש העיר להציב את צעירי העיר במרכז ולהפוך אותם למעורבים ופעילים.

"מזה תקופה פועלת קבוצה של מתנדבים צעירים, היוצרת קהילה שיוזמת, מבצעת ולוקחת אחריות על חייה בעיר, כאשר מרכז הצעירים מהווה עבורה פלטפורמה לחלום ולהגשים", אומרים  במרכז הצעירים.

יופיעו בפארק. גל מלכה וסטטיק עיבוד מחשב
גל מלכה וסטטיק. עיבוד מחשב

לאחרונה חבר מרכז הצעירים לחברה לתיירות, מתוך תחושה שבשלו התנאים ליציאה מכותלי המרכז לעבר הפקה גדולה יותר, שאותה יובילו הצעירים. הרעיונות התגלגלו, והוחלט להוציא לפועל מסיבת סטודנטים לרגל פתיחת השנה באחד הלוקיישנים היפים בשרון, נחל חדרה. ביום האירוע יוכלו הצעירים להיכנס למתחם באופן חופשי וליהנות ממתחמי ישיבה, בר ודוכני מזון שיימכרו במחיר מוזל.

במשך כל שעות המסיבה יופיעו דיג'יים מהמובילים במוזיקה שחורה, מיינסטרים וטראנס, ביניהם גל מלכה & סטטיק, Ben Bibas, Dudu Pariz, Jermmy After Trance, המופיעים במסיבות מהצפון ועד הדרום. מידע נוסף על האירוע, בתקווה שלא תהיה מניעה בגלל מזג האוויר, בדף הפייסבוק של מרכז הצעירים העירוני "נתיב".

בדוק גם

שירלי עודד-דורן (צילום: שלומי גבאי)

עיריית חדרה תסיר חסימות גולשים מעמוד הפייסבוק העירוני

התיק המשפטי בעתירה שהגישו חברת האופוזיציה ויו”ר סיעת שקיפות שירלי עודד, ושישה תושבים נוספים מחדרה …

"לא רק סופרמרקט, אנחנו הכל"

לפני 25 שנים פתח מונהל חמוד את מרכז המזון בירכא, תוך שהוא חורט על דגלו את טובת הלקוח. עם השנים נפתח סניף גדול יותר בנצרת עלית והרשת הפכה לחוויית הקנייה הטובה ביותר בארץ. לאחרונה, החנויות מותגו מחדש והיום הן נקראות "Merkaza" ומכילות כל מה שצריך לבית ולמשפחה. את הרשת מנהלים ילדיו של חמוד, שלא מפסיקים לחדש ואפילו חושבים על סניף נוסף, גדול יותר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *