בית / שרון / זכרון יעקב / מי מתחזה לעובד תאגיד המים מעיינות העמקים?

מי מתחזה לעובד תאגיד המים מעיינות העמקים?

לאחרונה הגיעה לתאגיד המים מעיינות העמקים, פניה של תושבת זכרון יעקב על שסיפרה כי אלמוני שהציג את עצמו כנציג תאגיד המים ביקש לערוך ביקור בביתה לטובת בדיקת תקלת מים. האישה, שהשיחה נראתה לה חשודה, התקשרה לתאגיד, שוחחה עם המנכ"ל, יהודה סיסו, ושיתפה אותו בפרטי השיחה. סיסו ערך בירור עם צוות התאגיד ולאחר שהתברר כי לא מדובר בעובד תאגיד, פנה לתחנת המשטרה בזכרון יעקב ועירב אותם במקרה.

בתאגיד מעיינות העמקים המספק שירותי מים וביוב לישובים יקנעם, קרית טבעון, רמת ישי וזכרון יעקב, מבקשים להדגיש כי ניתן לזהות בקלות את עובדי התאגיד באמצעות מדים ייצוגיים (חולצה עם לוגו של התאגיד), תעודת עובד וברב המקרים גם רכב ועליו לוגו של התאגיד. הנושא עלה על הפרק בעקבות תפיסת חולייה במרכז הארץ שהתחזתה לעובדי תאגידי מים ונהגה לתאם ביקורים בביתם של קשישים ולשדוד אותם.

כך צריך להיראות עובד של תאגיד מעיינות העמקים. צילום: מעיינות העמקים
כך צריך להיראות עובד של תאגיד מעיינות העמקים. צילום: מעיינות העמקים

אורי שמואל, יו"ר תאגיד מעיינות העמקים וממלא מקום ראש עיריית יקנעם, אמר: "עובדי התאגיד יוצאים מדי יום לעבודה בשטח מול תושבים וגופים ציבוריים בצורה מסודרת וייצוגית, וניתן לזהותם בקלות על פי מספר סימנים-חולצה ייצוגית, כרטיס עובד עם תמונה ומספר תעודת זהות מפלסטיק וברוב המקרים גם רכב תאגיד. אנחנו מבקשים מהתושבים לגלות ערנות ובמקרה ואדם שאינו מזוהה בסימנים אלה פונה אליכם בנושאי מים וביוב בשם התאגיד, יש לפנות למוקד התאגיד ולעדכן אותנו".

בדוק גם

"הרחבתי את שעות קבלת הקהל במשרדי ואני משתדל להגיע לכולם". ויסברג (צילום: הילה אייזינגר)

מראשות המתנ"ס לראשות המועצה

כנראה שגם בחלומותיו השאפתניים ביותר, איתי ויסברג לא תיאר לעצמו שבשנים הקרובות ירוץ לראשות מועצת בנימינה גבעת עדה וגם יזכה. אבל החיים זה מה שקורה בזמן שבן אדם עסוק בלתכנן תוכניות, ומותו הפתאומי של פינקי זוארץ טרף את הקלפים. רגע לפני כניסת השנה החדשה, ויסברג מסכם 72 ימים בתפקיד ומסמן מטרות לשנים הבאות כנראה שגם בחלומותיו השאפתניים ביותר, איתי ויסברג לא תיאר לעצמו שבשנים הקרובות ירוץ לראשות מועצת בנימינה גבעת עדה וגם יזכה. אבל החיים זה מה שקורה בזמן שבן אדם עסוק בלתכנן תוכניות, ומותו הפתאומי של פינקי זוארץ טרף את הקלפים. רגע לפני כניסת השנה החדשה, ויסברג מסכם 72 ימים בתפקיד ומסמן מטרות לשנים הבאות

מטפלים בפצועה לפני הפינוי במסוק (צילום מד"א)

תלמיד המתנדב במד"א הציל מורה שהתמוטט בבית הספר

מורה בן 60, התמוטט במוסד חינוכי באזור השרון. מתנדב נוער מד"א הלומד בבית הספר החל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *