מבזקים
בית / שרון / זכרון יעקב / מי מתחזה לעובד תאגיד המים מעיינות העמקים?

מי מתחזה לעובד תאגיד המים מעיינות העמקים?

לאחרונה הגיעה לתאגיד המים מעיינות העמקים, פניה של תושבת זכרון יעקב על שסיפרה כי אלמוני שהציג את עצמו כנציג תאגיד המים ביקש לערוך ביקור בביתה לטובת בדיקת תקלת מים. האישה, שהשיחה נראתה לה חשודה, התקשרה לתאגיד, שוחחה עם המנכ"ל, יהודה סיסו, ושיתפה אותו בפרטי השיחה. סיסו ערך בירור עם צוות התאגיד ולאחר שהתברר כי לא מדובר בעובד תאגיד, פנה לתחנת המשטרה בזכרון יעקב ועירב אותם במקרה.

בתאגיד מעיינות העמקים המספק שירותי מים וביוב לישובים יקנעם, קרית טבעון, רמת ישי וזכרון יעקב, מבקשים להדגיש כי ניתן לזהות בקלות את עובדי התאגיד באמצעות מדים ייצוגיים (חולצה עם לוגו של התאגיד), תעודת עובד וברב המקרים גם רכב ועליו לוגו של התאגיד. הנושא עלה על הפרק בעקבות תפיסת חולייה במרכז הארץ שהתחזתה לעובדי תאגידי מים ונהגה לתאם ביקורים בביתם של קשישים ולשדוד אותם.

כך צריך להיראות עובד של תאגיד מעיינות העמקים. צילום: מעיינות העמקים
כך צריך להיראות עובד של תאגיד מעיינות העמקים. צילום: מעיינות העמקים

אורי שמואל, יו"ר תאגיד מעיינות העמקים וממלא מקום ראש עיריית יקנעם, אמר: "עובדי התאגיד יוצאים מדי יום לעבודה בשטח מול תושבים וגופים ציבוריים בצורה מסודרת וייצוגית, וניתן לזהותם בקלות על פי מספר סימנים-חולצה ייצוגית, כרטיס עובד עם תמונה ומספר תעודת זהות מפלסטיק וברוב המקרים גם רכב תאגיד. אנחנו מבקשים מהתושבים לגלות ערנות ובמקרה ואדם שאינו מזוהה בסימנים אלה פונה אליכם בנושאי מים וביוב בשם התאגיד, יש לפנות למוקד התאגיד ולעדכן אותנו".

בדוק גם

ז'קי סבג (צילום: עיריית נהריה)

סל האבטחה של סבג עלה לדיון מחדש

סל האבטחה של ראש עיריית נהריה ז'קי סבג עלה לדיון מחדש. בשבוע שעבר נצפה סבג …

פרס חינוך לקריית ביאליק. צילום: יח"צ

שני בתי ספר בקרית ביאליק זכו בפרס החינוך המחוזי

בתחילת השבוע שעבר הוענקו שני פרסי חינוך מחוזיים לשנת תשע"ז על שם רחל מתוקי ז"ל בטקס …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *