יום חמישי , ספטמבר 20 2018
בית / חדשות מקומיות / מחווה לנשיא: פארק ע"ש טראמפ יוקם בקרית ים

מחווה לנשיא: פארק ע"ש טראמפ יוקם בקרית ים

ראש עיריית קרית ים, דוד אבן צור, החליט הבוקר (חמישי) לקרוא לפארק החדש, העומד לקום במרכז העיר על שם נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ בהשקעה של ארבעה מיליון שקלים, לאות הוקרה על החלטתו ההיסטורית של הנשיא להכיר בירושלים כבירת ישראל ולהעביר לשם את השגרירות האמריקנית.

בימים הקרובים תובא החלטתו של אבן צור לאישור במועצת העיר ובוועדת השמות העירונית.

אמריקה. פארק טראמפ (הדמיה חברת "אלו את ניצן")
אמריקה. פארק טראמפ (הדמיה חברת "אלו את ניצן")

"נשיא ארצות הברית נקט בצעד אמיץ מאין כמותו אשר כל קודמיו לא היו מוכנים לעשות ועלינו להוקיר לו על כך תודה. ירושלים היא חלום שנושא בליבו כל יהודי והחלטתו של טראמפ נותנת לחלום הזה הכרה בינלאומית ברורה וחד משמעית" אמר אבן צור והוסיף, "הפארק שאנו עומדים לקרוא על שמו של נשיא ארצות הברית עומד להיות פארק אקולוגי גדול באזור הצפון".
"הפארק יתפרס על פני כשבעה דונם ויפעל בצמוד לפארק המדע שנמצא אף הוא במרכז העיר ובמרכזו הפלנטריום ענק אשר הוקם אף הוא בתרומה של נדבנית אמריקנית", הוסיף אבן צור.
המכרז להקמת הפארק נחתם השבוע ובשבועות הקרובים יחלו העבודות להקמתו.הפארק יושלם בתוך ארבעה חודשים. אבן צור ציין כי הוא מאמין שבהחלטתו להוקיר את ההחלטה ההיסטורית הוא משקף את תחושותיהם של רב תושבי העיר והמדינה.
בעירייה מציינים כי העיר נמצאת בימים אלה בתנופת פיתוח ובניה חסרי תקדים והפארק החדש הוא חלק מתנופה זו אשר מטרתה לבסס את מעמדה של העיר כבירת החוף של הקריות.
אבן צור: "טרמפ הוכיח לכל העולם שירושלים היא בליבו ואנחנו נוכיח לו בדרך זו שהוא בליבנו".

בדוק גם

מפגינים מול ביתה של ראש העיריה צילום עצמי

נתניה: נמשכות הפגנות ההורים נגד העירייה

26 תלמידים והוריהם  הפגינו ביום ראשון בערב מול ביתה של ראשת עיריית נתניה מרים פיירברג …

עומר זוהר. צילום: דורון גולן

"להיות ראש עיר זו שליחות שהייתי רוצה לעשות"

תחילת הדרך בעיתונות, העבודה במשרדי הממשלה, התקף הלב שחטף בגיל 32, הנישואים, ההורות לארבעה ילדים, החזרה לקרית מוצקין לחיקו האוהב של ראש העירייה חיים צורי והתוכניות לעתיד. עומר זוהר פותח את הלב ומתוודה: "חרטה אחת שלי היא שעד היום לא מצאתי את היכולת לשבת עם אבא שלי ולהגיד לו כמה אני אוהב ומעריך אותו"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *