בית / שרון / בחירות מקומיות בשרון / מהרדיו למועצת העיר

מהרדיו למועצת העיר

אהרון אורגד מנכ"ל של רדיו 90 הודיע השבוע שהוא מתמודד למועצת העיר בתמיכת שר האוצר משה כחלון ברשימת כולנו. אורגד ממתין להתפתחויות בפרשת פיירברג כדי להחליט אם ירוץ גם לראשות העיר. במקום השני ברשימה שלו נמצאת אשת החינוך שמחה שמואל, חברת מועצת העיר הממונה על הרווחה בסיעת הבית היהודי, לשעבר מנהלת ביה"ס "ישורון" וכיום בכירה בהסתדרות המורים. ובינתיים אורגד, עיתונאי במקצועו יצא השבוע לחופשה מתפקידו ברדיו עד לבחירות. אורגד הוא ידידו של השר משה כחלון ותומך מאוד במדיניות הכלכלית חברתית של שר האוצר.

אהרון אורגד צילום בני טפירו
אהרון אורגד צילום בני טפירו

אורגד,  נשוי ואב לשניים, יליד נתניה, איש גלי צה"ל והעיתון "חדשות" בעברו, מוכר בכל שכונות העיר בשל פעילותו במשך עשרות שנים.  האג'נדה העיקרית של רשימתו תהיה חברתית – חינוכית והיא תקרא לשינוי בסדרי העדיפויות התקציביים בעיר, להקדשת משאבים מקסימאליים לחינוך, לרווחה ולקהילה, ופעילות משודרגת עם נוער וצעירים בשכונות.  בתכניות הרדיו  שלו הרבה אורגד להתבטא בנושא ולא אחת אמר כי נתניה התפתחה בתחום הנדל"ן אך נתקעה בתחום החברתי ובשכונות. בתחום טוהר המידות ברשויות הוא קרא לא לכלול פוליטיקאים בוועדות היתרי הבנייה אלא אך ורק אנשי מקצוע. לדבריו:  "שורש הרע הוא הקשר ביו אנשי הון לפוליטיקאים בתחום הנדל"ן. כאן מתחילות כל הצרות וצריך לגדוע את הקשר הזה. נבחרי ציבור צריכים לעסוק בתכנון, בחזון של העיר מלמעלה ובשרות לתושב למטה ולא במתן היתרים". עוד מציע אורגד שמבקרי העיריות  יהיו כפופים למבקר המדינה ולא לראש הרשות המקומית כדי לתת לתפקיד זה יותר שיניים במאבק בשחיתות.

לצד פעילותו התקשורתית הענפה לאורגד  יש קבלות על פעילות חברתית וקהילתית. הוא מקובל על רבנים חשובים ובעלי השפעה בעיר, ומאידך הציבור הכללי אוהד אותו בגלל הגישה הסובלנית שלו ופעילותו בת עשרות שנים למען כל האוכלוסיות כפי שעשה למשל במאבק הנחוש לסילוק חברת הגבייה והעיקולים ״הדס״.

ד"ר אביטל לאופר, סגנית ראש העיר לשעבר והממונה על החינוך: "אשמח לראות איש ערכי כמוהו בעל השקפות חברתיות משתלב בהנהגה בכלל ובתחום החינוך בפרט. יש לו הרבה מה לתרום".

אורגד ידוע כמי שמאמץ זה 18 שנה את מיכל גנון, פצועת הפיגוע הקשה מחדרה ששתי רגליה נקטעו והוא מלווה אותה ואת משפחתה מאז באופן צמוד.

 

בדוק גם

צביקה גרינגולד (7) רפרודוקציה אלכס הובר

"מישהו שכח שיום כיפור ובטעות פתח רדיו, ואז הוא שומע שיש מלחמה"

  יום הכיפורים מסמל לרבים מאיתנו את המלחמה ההיא שפרצה ביום המקודש ליהדות. מלחמת יום …

במהלך האליפות גברה הקבוצה בשלב הבתים על אלופת רומניה 1:3, סיימה בתיקו 3:3 עם אלופת בוסניה, נוצחה 3:2 על ידי אלופת הונגריה וגברה על אלופת אזרבייג'ן 3:4. בשלב רבע הגמר גברה "און גל יונדאי" על אלופת צ'כיה 0:2. במשחק חצי הגמר התמודדה הקבוצה מול אלופת שוויץ. המשחק הסתיים בתיקו 2:2 והוכרע בפנדלים 7:6 לזכות שוויץ. במשחק על המקום השלישי הביסה קבוצתו של נחמני את אלופת בולגריה 2:9. סגל הקבוצה כלל את: אבי נחמני, אופיר טובול, מוטי קדוש, קיקו עמרה, קיקו כהן, עומר לוינזון, מאור לוי, יניב הראל, אלירן אלקובי, רפאל ביטון. כולם מהקריות. ביטון סיים את הטורניר כמלך השערים של הקבוצה, עם 9 שערים. עומר לוינזון 7, מוטי קדוש 6, קיקו עמרה 3, אבי נחמני וקיקו כהן 1 כ"א, השלימו את מכסת השערים. בתום הטורניר קיבלה הקבוצה גביע מטעם הליגה האירופית.

כדורגל 6X6: מקום 3 ל"און גל יונדאי" בליגת האלופות

70 קבוצות השתתפו בסלובניה באליפות אירופה בכדורגל 6X6 דרג שני. קבוצתו של אבי נחמני מקרית ביאליק עשתה הישג ענק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *