בית / כללי / לראשונה בקרית ביאליק: דירות מהשוק החופשי יצטרפו להגרלת מחיר למשתכן

לראשונה בקרית ביאליק: דירות מהשוק החופשי יצטרפו להגרלת מחיר למשתכן

בקול הקורא, שיצא לאחרונה, הזמינה רשות מקרקעי ישראל (רמ"י) יזמים ובעלי זכויות בקרקעות לשווק יחידות דיור מהשוק החופשי במסגרת תוכנית מחיר למשתכן. היזם, התבקש להתחייב למכור דירות בהנחה של 20% לפחות ממחיר השוק. חברת "גיא ודורון לוי" נענתה לקריאה ולהגרלה של התוכנית הממשלתית, שנפתחה השבוע ופתוחה להרשמה לציבור עד מוצאי שבת  ובכך הצטרפו 129 יחידות דיור הממוקמות במיקום הטוב ביותר בשכונה בסמוך לשמורת עין אפק ובמחיר האטרקטיבי ביותר אותו ניתן להשיג בשכונה. החברה מציעה דירות בבניין בן 9 קומות בתמהיל של 3,4,5 חדרים .

 דירות 3 חדרים בשטח של 82 מ"ר +12 מ"ר מרפסת + חניה, ימכרו במחיר של 855 אלף שקלים בלבד. בפרויקט 21 דירות בנות 3 חדרים. דירות 4 חדרים, בשטח של 104 מ"ר+ 14 מ"ר מרפסת +חניה , ימכרו במחיר של 1.04 מיליון שקלים. דירות 5 חדרים בשטח של 123 מ"ר + 18 מ"ר מרפסת +חניה +מחסן במחיר של 1.27 מיליון שקלים.

פרויקט & קרית ביאליק של גיא ודורון לוי - נאות אפק
פרויקט & קרית ביאליק של גיא ודורון לוי cנאות אפק (הדמיית מחשב)

סמנכ"ל השיווק והמכירות של חברת "גיא ודורון לוי אושרי זפרני: "חברת "גיא ודורון לוי " פועלת כבר זמן רב בשכונת נאות אפק בקרית ביאליק ולמדה היטב את הצרכים של הרוכשים, שמתעניינים במגורים בשכונה החדשה. בפרויקט הנוכחי, הממוקם במיקום מצוין דאגנו, שיהיו דירות 3 חדרים, מרווחות המהוות כ 17% מכלל הפרויקט במחיר אטרקטיבי של פחות ממיליון שקלים. אנחנו מאמינים מאד בשכונה, שעתידה להיות השכונה החדשה והטובה ביותר  בצפון. מדובר בהזדמנות נדלנית מעולה לחסרי דיור וגם למשפרי דיור, שחפצים במגורים בסביבה איכותית".

בדוק גם

האדומים באטרף. אוהדי הפועל חיפה (צילום: אדריאן הרבשטיין)

אין יותר הפועל חיפה מודל 2017/18

העונה רק הסתיימה ופרשן 'הד הקריות' אסף רביץ כבר מתגעגע להפועל חיפה מודל 2017/18. ספק אם הפועל תשחזר עונה כל כך גדולה, כל כך קסומה, כל כך מרגשת. בינתיים רביץ בוחר את חמשת שערי העונה של הקבוצה. סיכום כללי עוד יבוא

ענבר בזק ויאיר לפיד צילום פרטי

ענבר בזק לא עוצרת

  המועמדת לראשות מועצת משגב, ענבר בזק מהיישוב יובלים,  נפגשה לאחרונה יו"ר מפלגת יש עתיד יאיר …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *