יום ראשון , ספטמבר 23 2018
בית / שרון / חדרה / לעבוד מול החוף: יריד לגיוס עובדים בחדרה

לעבוד מול החוף: יריד לגיוס עובדים בחדרה

בין התאריכים 5-6.2.18 תקיים הנהלת מול החוף וילאג', בשיתוף עם עיריית חדרה, יריד לגיוס עובדים במלון "רמדה" הסמוך למקום. במהלך היריד ירואיינו מועמדים למעלה מ- 1,500 משרות בתפקידי ניהול החנויות, יועצי מכירות לחנויות, אנשי תחזוקה ותפעול, תפקידי מטה וכיו"ב, כך שנראה שיש הרבה משרות מעניינות שמחכות שם.

לדברי גד שטרן, מנכ"ל מול החוף וילג': "המקום החדש עתיד להשפיע בצורה מהותית על האזור לא רק בתחומי המסחר, הפנאי הבילוי אלא גם ברמה התעסוקתית עם למעלה מ-1,500 משרות חדשות שהמקום יציע".

כפר הקניות והבילוי "מול החוף וילג'" שתוכנן ע"י האדריכל אבנר שר, נבנה בסגנון Street Fashion Mall בהשקעה של חצי מיליארד שקלים. במקום המשתרע על פני 40 אלף מ"ר, עתידים לפעול כ–120 חנויות ומותגים מתחום האופנה, הבילוי, הפנאי וההסעדה בגדלים של החל מ- 90 מ"ר ועד 9,000 מ"ר. בין העסקים שיפעלו במקום: רשת יוחננוף, סופר פארם, קבוצת קסטרו, קבוצת אורבניקה, קבוצת פוקס על כלל מותגיה, H&O , טרקלין חשמל, אופטיקה הלפרין, קבוצת גולף על כלל מותגיה, קבוצת זארה, רשת אלמ, אדידס ועוד.

 

בדוק גם

ביקורו של יואב קיש. צילום - רן אליהו

לעיריית נתניה אין כסף להגן על מצוקי החוף

  החברה הממשלתית להגנות מצוקי חוף הים התיכון בע"מ פרסמה בשבוע שעבר מכרז פומבי לתכנון …

סמל גיא ריזק - צילום אלכס הובר (2

מצד"ל לצה"ל: סיפורו המדהים של לוחם הסיירת המצטיין

סמל גיא ריזק מכרמיאל, לוחם מצטיין בסיירת גולני, נולד למשפחה נוצרית בדרום לבנון שברחה לארץ לאחר נסיגת צה"ל והתגייר. את אות ההצטיינות קיבל מידי עופר מנדלוביץ', קצין בגולני ומורה באורט כרמיאל, שבנו עוז נהרג בחרמון כלוחם בחטיבה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *