בית / שרון / חדרה / לעבוד מול החוף: יריד לגיוס עובדים בחדרה

לעבוד מול החוף: יריד לגיוס עובדים בחדרה

בין התאריכים 5-6.2.18 תקיים הנהלת מול החוף וילאג', בשיתוף עם עיריית חדרה, יריד לגיוס עובדים במלון "רמדה" הסמוך למקום. במהלך היריד ירואיינו מועמדים למעלה מ- 1,500 משרות בתפקידי ניהול החנויות, יועצי מכירות לחנויות, אנשי תחזוקה ותפעול, תפקידי מטה וכיו"ב, כך שנראה שיש הרבה משרות מעניינות שמחכות שם.

לדברי גד שטרן, מנכ"ל מול החוף וילג': "המקום החדש עתיד להשפיע בצורה מהותית על האזור לא רק בתחומי המסחר, הפנאי הבילוי אלא גם ברמה התעסוקתית עם למעלה מ-1,500 משרות חדשות שהמקום יציע".

כפר הקניות והבילוי "מול החוף וילג'" שתוכנן ע"י האדריכל אבנר שר, נבנה בסגנון Street Fashion Mall בהשקעה של חצי מיליארד שקלים. במקום המשתרע על פני 40 אלף מ"ר, עתידים לפעול כ–120 חנויות ומותגים מתחום האופנה, הבילוי, הפנאי וההסעדה בגדלים של החל מ- 90 מ"ר ועד 9,000 מ"ר. בין העסקים שיפעלו במקום: רשת יוחננוף, סופר פארם, קבוצת קסטרו, קבוצת אורבניקה, קבוצת פוקס על כלל מותגיה, H&O , טרקלין חשמל, אופטיקה הלפרין, קבוצת גולף על כלל מותגיה, קבוצת זארה, רשת אלמ, אדידס ועוד.

 

בדוק גם

בהפועל חדרה מבהירים: "לא רק שלא נתפרק, אלא נקבל ניהול תקין"

במועדון קיבלו בבוקר את התשובה הסופית מרשם העמותות ומכינים תגובה משפטית. בחדרה לא מתכוונים להתחייב לדקות משחק של אבו פאני ובן דוד. אביטן טס לחו"ל

הפגנת הורים במעון נעמת קרית ים. צילום: דורון גולן

הורים במעון בקרית ים: "גרמו לפגיעה נפשית ורגשית לילדים שלנו"

הורים  התאגדו השבוע מחוץ למעון בשכונת סביוני ים, תלו שלטים ומחו על פיטורי המטפלת הראשית, חודש לפני סיום השנה, על רקע אי הסכמות כספיות עם ההנהלה. לטענת ההורים, רובם נרשמו לשנה הבאה בשל העובדה שרשת המתנ"סים פרסמה את אותה מטפלת ולאחר שפוטרה, נאלצו לנדוד לשכונות חדשות בחיפוש אחר גן הולם לילדיהם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *