בית / שרון / חדרה / לחלום עם אלון אולמן

לחלום עם אלון אולמן

אלון אולמן, המנטור של המדינה, הרצה בהתנדבות בסופשבוע לעמותת "מנטור לחיים", בניהולו של איתי קנר, המאמצת חיילים בודדים משוחררים ע"י ליווי של מנטור אישי לכל חייל. אולמן הכיר לא מעט מהמנטורים בקהל, קצינים בכירים בצבא לשעבר. אולמן היה כידוע מפקד ספינות טילים בטרם הפך למרצה ומאסטר בהתפתחות אישית.

אלון אולמן עם איתי קנר מנכ"ל עמותת מנטור לחיים (צילום: מאור לוי)
אלון אולמן עם איתי קנר מנכ"ל עמותת מנטור לחיים (צילום: מאור לוי)

הצעירים סיפרו על מסע לכיבוש פסגת אלברוס באלפים במסגרת פעילות העמותה. אלון דיבר בהרצאה על כך שכולנו רוצים להיות על פסגה מבלי לטפס ושהחיילים הבודדים הם דוגמא למי שהולכים אחרי החלומות שלהם ומבינים שאין פסגה שלא צריכים לעבוד קשה כדי להעפיל אליה.

בדוק גם

אסי גומה (צילום: שלומי גבאי)

גומה: "לא נהיה בשר תותחים בליגת העל"

לאחר שהבטיחו סופית את המגרש הביתי בנתניה, ממתינים להודעת רשם העמותות. במועדון נפגשו עם ראשי מכבי תל אביב. ווסאם רבאח מראשון לציון נמצא במשא ומתן

"כל יום הבנות שלי ביקשו לא ללכת לצהרון, וכבר שבועיים אני לא ישנה". האם ובנותיה צילום: דורון גולן

"הגננת תפסה את הבת שלי מהרגליים והידיים ואמרה לילד שיבוא להחזיר לה"

כשברקע מותה המצמרר של התינוקת יסמין וינטה בגן בפתח תקווה והורים ברחבי הארץ יוצאים להפגין למען הגברת הפיקוח בגנים, התקבלה ב"הד הקריות" עדות על המתרחש בצהרון בקרית אתא * ד', אם לתאומות בצהרון: "הבנתי מהבנות שלי שהגננת משתמשת בכוח. הן היו אומרות: 'אמא היא לוחצת עליי בכיסא, לא אמרת לה שאסור להרביץ?'" * רשת המתנ"סים בתגובה: "בשלב זה הנושא נמצא בחקירה משטרתית ואנו נמשיך לפעול בהתאם להוראות המשטרה"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *