בית / כללי / לאטי החלה בשיווק פרויקט היוקרה שלה בגבעת הרקפות

לאטי החלה בשיווק פרויקט היוקרה שלה בגבעת הרקפות

 

חברת לאטי יזמות מסיימת בימים אלה את שלב התכנון ובקרוב תחל לשווק את פרויקט המגורים החדש שייבנה בשלושה מתחמים סגורים בגבעת הרקפות בקרית ביאליק. הפרויקט יכלול 200 דירות עם לובי ראשי מפואר ועמדת שומר, חדר כושר מאובזר, מועדון דיירים ופארק פרטי. מהחברה נמסר, כי החלה ההרשמה לפרויקט.

יוסי לאטי (צילום: גיא דדון)
יוסי לאטי (צילום: גיא דדון)

מנהל השיווק של לאטי יזמות בע"מ, אהוד מויאל: "שלושת המתחמים עוצבו ותוכננו על ידי שלושה אדריכלים נחשבים, מהטובים ביותר בענף. כל אחד מהמתחמים הוא סגור ומאובטח ויכלול חניון תת קרקעי, חדר כושר מאובזר, מועדון דיירים ולובי ראשי עם עמדת שומר. במרכז כל מתחם כ~4 דונם לרווחת הדיירים. מהמתחמים תהיה גישה ישירה ובטוחה לפארקים הצמודים".

תמהיל הדירות בפרויקט המגוון יכלול דירות גדולות של ארבעה, חמישה ושישה חדרים, דירות גן גדולות ופנטהאוזים מפוארים עם מרפסות שמש רחבות.

שכונת גבעת הרקפות נחשבת לטובה והאיכותית ביותר בקרית ביאליק. היא ממוקמת סמוך לפארקים וגני שעשועים, מוסדות חינוך, גני ילדים ובית ספר "ירוק" ייחודי, לצד שירותי רפואה ומרכז קניות שכונתי. השכונה קרובה לקריון ונגישה לכביש עוקף קריות.

יוסי לאטי: "אנו מאמינים כי עם סיום עבודות הפיתוח בשכונה, המבוצעות ממש בימים אלה, יחד עם הנגישות לכביש עוקף קריות, נראה עליית מחירים מוצדקת בשכונה זו".

 

בדוק גם

"הרחבתי את שעות קבלת הקהל במשרדי ואני משתדל להגיע לכולם". ויסברג (צילום: הילה אייזינגר)

מראשות המתנ"ס לראשות המועצה

כנראה שגם בחלומותיו השאפתניים ביותר, איתי ויסברג לא תיאר לעצמו שבשנים הקרובות ירוץ לראשות מועצת בנימינה גבעת עדה וגם יזכה. אבל החיים זה מה שקורה בזמן שבן אדם עסוק בלתכנן תוכניות, ומותו הפתאומי של פינקי זוארץ טרף את הקלפים. רגע לפני כניסת השנה החדשה, ויסברג מסכם 72 ימים בתפקיד ומסמן מטרות לשנים הבאות כנראה שגם בחלומותיו השאפתניים ביותר, איתי ויסברג לא תיאר לעצמו שבשנים הקרובות ירוץ לראשות מועצת בנימינה גבעת עדה וגם יזכה. אבל החיים זה מה שקורה בזמן שבן אדם עסוק בלתכנן תוכניות, ומותו הפתאומי של פינקי זוארץ טרף את הקלפים. רגע לפני כניסת השנה החדשה, ויסברג מסכם 72 ימים בתפקיד ומסמן מטרות לשנים הבאות

מטפלים בפצועה לפני הפינוי במסוק (צילום מד"א)

תלמיד המתנדב במד"א הציל מורה שהתמוטט בבית הספר

מורה בן 60, התמוטט במוסד חינוכי באזור השרון. מתנדב נוער מד"א הלומד בבית הספר החל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *