בית / כללי / כדורסל ליגה לאומית: ג'סטין ג'קסון סגר במוצקין

כדורסל ליגה לאומית: ג'סטין ג'קסון סגר במוצקין

אחרי שעברה טראומה, בגלל פציעתו של הזר ג'רמי אינגרם, שחתם בקבוצה ושבוע לאחר מכן עבר תאונת דרכים קשה, התקשתה מכבי קרית מוצקין להחתים שחקן זר לקבוצה. בשבוע שעבר סוף סוף חתם בקבוצה ג'סטין ג'קסון, סנטר בן 27, שמתנשא לגובה 2.04. ג'קסון עשה קריירה יפה במכללות ונחשב לשחקן הגנה מצוין. בעונה שעברה הוא שיחק באריס סלוניקי, מהליגה היוונית הראשונה. הוא נחת בארץ ביום שני, בשלישי בצהרים הוא עבר בדיקות רפואיות וכבר באותו ערב הצטרף לאימון הקבוצה.

מכבי מוצקין החלה להתאמן לפני כשבועיים עם סגל ישראלי מלא. אולם לרוע המזל הצעיר המוכשר ניר נצר נפצע בקרסולו וייעדר כשלושה שבועות, פציעה שהוא סובל ממנה זמן רב. בעקבות כך הוא יחמיץ את החלק הראשון של ההכנה לעונה ויצטרף בהדרגה לחלק השני.

ביום שני נחת, בשלישי נבדק והתאמן. ג'סטין ג'קסון  צילום: מכבי מוצקין
ביום שני נחת, בשלישי נבדק והתאמן. ג'סטין ג'קסון צילום: מכבי מוצקין

 

כעת, עם הצטרפותו של ג'קסון חסר למוצקין שחקן זר נוסף כדי להשלים את הסגל. נכון להיום סגל הקבוצה כולל את: ג'קסון, ליאור שגב, יבגני ליוטרין, אלמוג ברק, ניר נצר, נועם מטלון, איגור סימין, עמית גרוסמן וחיים מולו.

 

בדוק גם

רותם ינאי: חופש דת לא צריך לפגוע במנוחת התושבים

סגן ראש העירייה פועל בימים אלה במלוא המרץ לקדם את חוק המואזין בגרסתו המחמירה: המשטרה תפשוט על מסגדים מרעישים ותחרים רמקולים

שמרית ציון, נורית לוי, מיכל ויצמן, עמית טליאס, יובל שטרית (צילום: דורון גולן)

אחותי המתולתלת

רצה הגורל ושיער חלק לא היה מנת חלקן. הן נולדו עם רעמת תלתלים, לא תמיד אהבו אותה, ניסו להערים עליה ולהחליק אותה, עד שלבסוף הבינו שתלתלים זה הכי-הכי. קבלו את הקרייתיות יובל שטרית, מיכל ויצמן, עמית טליאס, שמרית ציון ונורית לוי שהתקבצו לשיח מתולתלות ומאושרות ומכריזות: תלתלים זה אופי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *