בית / שרון / חדשות שרון / יו"ר ארגון נכי הפוליו דורון יהודה מנתניה: "השינוי נעשה שלא כחוק ועל הבטוח הלאומי להשלים לנכים את מה שנגזל מהם"

יו"ר ארגון נכי הפוליו דורון יהודה מנתניה: "השינוי נעשה שלא כחוק ועל הבטוח הלאומי להשלים לנכים את מה שנגזל מהם"

מחר (יום ג) צפויים שיבושים בתנועה ברחוב שוקן בתל אביב בעקבות מחאת מאות נכים המרותקים לכיסאות גלגלים שיגיעו לבית הדין האזורי לעבודה, לדיון בתביעה שהגישו 350 מהם, מקבלי קצבת ניידות, כנגד המוסד לביטוח לאומי, אשר לטענתם איננו משלם את קצבת הניידות על פי שיעור הדלק שנקבע בהסכם הניידות.

בתביעה שהוגשה בשמם על ידי ארגון נכי הפוליו באמצעות עורך הדין טל לביא נטען כי כבר בשנת 1975 נקבע על ידי ממשלת ישראל כי קצבת הניידות תחושב לפי ממוצע של 1200 ק"מ לחודש והתגלה בדיעבד כי בפועל משולמת לפי 400 ק"מ לחודש.

יהודה דורון צילום רותי ברמן
יהודה דורון צילום רותי ברמן

יו"ר ארגון נכי הפוליו דורון יהודה מנתניה: "השינוי נעשה שלא כחוק ועל הבטוח הלאומי להשלים לנכים את מה שנגזל מהם, בתביעה אנחנו מציינים שלאורך כל השנים טענו הנכים לבעיה במרכיב הדלק, ב 2011 נחשף התרגיל, למרות הפניות שנעשו מאז 2011 לא נעשה דבר כדי לתקן אותה על ידי הביטוח הלאומי ולכן לא נותרה לנו ברירה ופנינו לבית המשפט".

בדוק גם

האדומים באטרף. אוהדי הפועל חיפה (צילום: אדריאן הרבשטיין)

אין יותר הפועל חיפה מודל 2017/18

העונה רק הסתיימה ופרשן 'הד הקריות' אסף רביץ כבר מתגעגע להפועל חיפה מודל 2017/18. ספק אם הפועל תשחזר עונה כל כך גדולה, כל כך קסומה, כל כך מרגשת. בינתיים רביץ בוחר את חמשת שערי העונה של הקבוצה. סיכום כללי עוד יבוא

ענבר בזק ויאיר לפיד צילום פרטי

ענבר בזק לא עוצרת

  המועמדת לראשות מועצת משגב, ענבר בזק מהיישוב יובלים,  נפגשה לאחרונה יו"ר מפלגת יש עתיד יאיר …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *