יום שלישי , דצמבר 18 2018
בית / חדשות מקומיות / יהודי אוסטרליה לובשים אדום בעצרת הזדהות עם ישראל
הפגנה באוסטרליה
הפגנה באוסטרליה (צילום: באדיבות הסוכנות היהודית)

יהודי אוסטרליה לובשים אדום בעצרת הזדהות עם ישראל

כשהם לובשים אדום ונושאים את דגלי ישראל השתתפו היום (ראשון בבוקר, שעון אוסטרליה) אלפי יהודים מאוסטרליה בעצרות הזדהות עם ישראל, שנערכו בערים שונות במדינה, ביוזמת הארגונים היהודיים ובסיוע שליחי הסוכנות היהודית.

העצרות התקיימו במלבורן, בסידני, בפרת' ובקנברה. שליחת הסוכנות היהודית באוסטרליה, נטע אבן צור, מספרת כי באירועי התמיכה קראו המשתתפים להפסקת ירי הטילים על ישראל. באירועים נאמו גם נציגים של המפלגות הגדולות באוסטרליה, שהביעו תמיכה בישראל ובתושביה. גם במקומות נוספים ברחבי העולם היהודי נערכים בימים אלה מפגני תמיכה בישראל, בסיוע שליחי הסוכנות היהודית, הכוללים יוזמות בפייסבוק, עצרות הזדהות, סרטוני וידיאו לתלמידים ומכתבים לישראלים הנתונים תחת אש הטילים.

הפגנה באוסטרליה
הפגנה באוסטרליה (צילום: באדיבות הסוכנות היהודית)

קרן טרור של הסוכנות היהודית לנפגעים, מתרומת הפדרציות בצפון אמריקה

על רקע ההסלמה במצב הביטחוני, מעניקה הקרן לנפגעי טרור של הסוכנות היהודית סיוע חירום לתושבים אשר נפצעו מירי טילים או שבתיהם נפגעו פגיעה ישירה מהטילים, מתרומה של הפדרציות היהודיות בצפון אמריקה (JFNA). הסיוע הכספי המיידי, בהיקף של אלף דולר, נועד לעזור לנפגעים בהתארגנות ראשונית ודחופה. בימים האחרונים ביקרו נציגי הקרן לנפגעי טרור של הסוכנות היהודית בבתיהם של משפחות שנפגעו מהירי והעניקו להם את הסיוע. בנוסף לסיוע החירום, כל משפחה שתוכר על ידי המוסד לביטוח לאומי כנפגעת פעולות איבה, תוכל לפנות לקרן של הסוכנות היהודית ולקבל סיוע בהיקף של עד 20 אלף שקלים. הסיוע נועד להקל על הנפגעים בצרכים משלימים אשר אינם נתמכים על ידי המוסדות הרשמיים של מדינת ישראל.

לפרטים על קבלת הסיוע של הקרן לנפגעי טרור, ניתן לפנות למספר טלפון: 03-7453542

 

 

בדוק גם

(צילום: פנתרמדיה)

בית המשפט הרשיע צעיר שהצטרף לכוחות דאע"ש

בית המשפט קיבל את עמדת המדינה וקבע כי יציאה לאימונים צבאיים במדינת אויב ובמסגרת ארגון "דעא"ש" בכלל זה, טיבה עבירה ביטחונית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *