בית / קריות / חדשות קריות / יאכטה חולצה מחופי הקריות בעזרת השיטור הימי

יאכטה חולצה מחופי הקריות בעזרת השיטור הימי

יחידת השיטור הימי של משטרת מחוז חוף קיבלה הבוקר (ראשון) פניה ממוקד החירום של המשטרה לחילוץ מיוחד של יאכטה במצוקה, רק שהפעם לא בלב ים אלא דווקא – "בחוף הים" באזור הקריות.

שוטרי יחידת השיטור הימי יצאו עם ספינות הצרעה החדישות, על מנת לסייע ליאכטה במהירות, מאחר ועפ"י הדיווח היא נתקעה על דיונת חול במים הרדודים, כשישנה סכנה שגלים יהפכו את כלי השייט על צידו.

Screenshot_20180225-161257

משיט היאכטה, תושב חיפה כבן 40,  ציין כי רוח צפונית הסיטה את כיוון ההפלגה מזרחה עד הגעתם כמה מטרים ספורים מקו החוף, באזור רדוד במיוחד, כשבשלב זה "גחון" היאכטה (השוקע) נתקע בחול, ללא יכולת תמרון או תנועה של כלי השייט.

ימאי המשטרה גררו אותם באמצעות כבל מיוחד, מערבה אל "העומק", ומאחר ומנוע היאכטה התקלקל, ליוו אותה באמצעות המפרש עד לנמל קישון, על מנת שיעגנו בבטחה ולא יסכנו את עצמם או יחסמו נתיבי שייט.

 

בדוק גם

הפגנת הורים במעון נעמת קרית ים. צילום: דורון גולן

הורים במעון בקרית ים: "גרמו לפגיעה נפשית ורגשית לילדים שלנו"

הורים  התאגדו השבוע מחוץ למעון בשכונת סביוני ים, תלו שלטים ומחו על פיטורי המטפלת הראשית, חודש לפני סיום השנה, על רקע אי הסכמות כספיות עם ההנהלה. לטענת ההורים, רובם נרשמו לשנה הבאה בשל העובדה שרשת המתנ"סים פרסמה את אותה מטפלת ולאחר שפוטרה, נאלצו לנדוד לשכונות חדשות בחיפוש אחר גן הולם לילדיהם

מחריף המאבק. סבג (צילום יעקב רביבו)

חברי האופוזיציה לא הוזמנו לטקס חתימת הסכם הגג בנהריה

שישה חברי האופוזיציה בנהריה: שרית מולכו, אייל וייזר, גוסטבו ספקטור, אורן סודאי, יוסי זיגלמן ואור …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *