יום שני , דצמבר 17 2018
בית / חדשות מקומיות / טריקו ברהנו יואשם ברצח הקשיש אלן קאי מדורה
זירת הרצח בה נרצח אלן קיי צילום עצמי
זירת הרצח בה נרצח אלן קיי צילום עצמי

טריקו ברהנו יואשם ברצח הקשיש אלן קאי מדורה

 כתב אישום נגד טריקו ברהנו בן 37 מנתניה, החשוד ברצח אלן פרנקלין קאי בן 79 מנתניה יוגש בשבוע הבא.

בחקירה  התגבשה תשתית ראייתית כי ברהנו שנעצר על ידי משטרת ישראל שעות ספורות לאחר גילוי גופת קאי, פרץ לביתו של הקשיש, שדד אותו, וגרם למותו תוך הפעלת אלימות קשה. מהחקירה עלה כי בתו של המנוח, 50 הגיעה באותו יום 27/1/18 סמוך לשעה 20:15 לבקרו בביתו ברחוב נחום 27 בנתניה.

הבת ניסתה לפתוח את דלת הבית, כאשר לפתע הדלת נפתחה בחוזקה מבפנים והחשוד יצא ממנה, הכה את הבת מספר פעמים בפטיש בראשה ונמלט לאחר שלא הצליח לגרור אותה אל תוך הדירה. הבת זעקה לעזרה, ואל המקום הוזעקו כוחות משטרה שמצאו את גופת האב בבית ללא רוח חיים ועליו סימני אלימות קשים.

זירת הרצח בה נרצח אלן קיי צילום עצמי
זירת הרצח בה נרצח אלן קיי צילום עצמי

אל זירת הרצח הגיעו כוחות משטרה רבים, זיהוי פלילי, יחידות טכנולוגיות ומעבדה ניידת והחקירה הוטלה על יחידה מרכזית במשטרת ישראל. זמן קצר לאחר גילוי הגופה הצליחו חוקרי משטרת ישראל להגיע לבית החשוד המצוי בבניין הסמוך לביתו של המנוח, אולם הוא לא נמצא בבית.

השוטרים עיכבו לחקירה את אמו ואחיו של החשוד, ובשעות הבוקר, שעות ספורות לאחר גילוי הגופה, כוח מבצעי של משטרת ישראל זיהה את החשוד בקרבת ביתו ועצר אותו לחקירה.

צוותי זיהוי פלילי של משטרת ישראל עבדו ימים ארוכים בביתו של הקורבן שהיה 'הפוך' , עם חפצים רבים הפזורים בו, תכולת ארונות מרוקנת לרצפה, וסימני הצתה במספר מוקדים בבית. בנוסף, נמצאו בדירה ממצאים רבים לרבות כפפות ומיכל תרמוס שהכיל ממצא ביולוגי, והממצאים הועברו לבדיקת מעבדות הזיהוי הפלילי.

כמו כן מצאו חוקרי משטרת ישראל בביתו של החשוד את תיקו האישי של הקורבן ובו ארנקו של המנוח, כרטיסים השייכים לו, תעודת הזהות של המנוח, הטלפון הנייד שלו וכן מכשיר אלקטרוני לבדיקת רמת סוכר בדם שהיה שייך למנוח קאי.

מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת ובחקירותיו הוא שמר על זכות השתיקה בשאלות שנגעו לחשדות המיוחסים לו. במהלך החקירה התקבלו תוצאות מעבדות הזיהוי הפלילי שנדגמו בזירה, ובהם נמצא DNA  של החשוד. עם השלמת גיבוש התשתית הראייתית בתיק הגישה פרקליטות מחוז המרכז הצהרת תובע לפיה במהלך השבוע הבא יוגש כתב אישום של ברהנו. מעצרו של החשוד הוארך היום בחמישה ימים נוספים.

בדוק גם

רונה רמון ז"ל ואלי ברדה (צילום עצמי)

"משפחת מגדל העמק ותלמידי הטייסת לדורותיהם מבכים את לכתה של רונה רמון"

ראש העיר מגדל העמק, אלי ברדה, ספד לרונה רמון שהלכה לעולמה *רמון אימצה את תכנית הטייסת, שפותחה במגדל העמק והפיצה אותה לבתי ספר רבים ברחבי הארץ

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *