בית / שרון / חדשות שרון / חשש: מנוף מסכן ילדים בגן בעיר ימים. ההורים: זועמים

חשש: מנוף מסכן ילדים בגן בעיר ימים. ההורים: זועמים

 

"זה לא שיש לנו משהו נגד מנופים אבל, למה לא לומדים מטעויות ושוב ממקמים אותם מעל גני ילדים למה בחזית הבינין ולא בחלק האחורי? למה פעולת הרכבת המנוף נעשית כשהילדים בחצר? כך השבוע ענת לין אמא לילדה בגן נחצ'ה ברחוב אריק לביא בעיר ימים לאחר שמנוף חדש/ישן שמוקם מסכן את ילדי הגן.

מנוף מסכן גלים עיר ימים צילום עצמי
מנוף  על הגן. עיר ימים צילום עצמי

המנוף הוקם לפני פחות משנה ברחוב משפחת מלבסקי, עמד נטוש בגלל עצירה הבנייה. התושבים התלוננו, זעקו ואיימו, והוא הורד עד שבימים אלה פרויקט הבנייה החל מחדש.

"אז למה להרכיב אותו באותו מקום? נמאס לנו שמזלזלים בנו ובחיי ילדינו. נמאס שמורחים אותנו. נמאס שקובעים עובדות בשטח. להקים את המנוף בפעם שניה כשהילדים בגן במיקום הקרוב ביותר לגן. איפה השכל? איפה האחריות? איפה האכיפה והפיקוח?" כך ענת

"המנוף מוקם בגובה 20 קומות עדיין לא מעוגן לבניין שלא לדבר על המשקלים שהוא ירים ולא מדובר רק בגנים. בספטמבר בית הספר קרליבך יאוכלס עם מאות תלמידים והזרוע שלו ממש מעל בית הספר שנבנה בימים אלה. לצערי רק מאסונות מפיקים לקחים". אומר דרור תושב השכונה.

טרם התקבלה תגובת עיריית נתניה.

 

בדוק גם

האדומים באטרף. אוהדי הפועל חיפה (צילום: אדריאן הרבשטיין)

אין יותר הפועל חיפה מודל 2017/18

העונה רק הסתיימה ופרשן 'הד הקריות' אסף רביץ כבר מתגעגע להפועל חיפה מודל 2017/18. ספק אם הפועל תשחזר עונה כל כך גדולה, כל כך קסומה, כל כך מרגשת. בינתיים רביץ בוחר את חמשת שערי העונה של הקבוצה. סיכום כללי עוד יבוא

ענבר בזק ויאיר לפיד צילום פרטי

ענבר בזק לא עוצרת

  המועמדת לראשות מועצת משגב, ענבר בזק מהיישוב יובלים,  נפגשה לאחרונה יו"ר מפלגת יש עתיד יאיר …

תגובה אחת

  1. ויקטור

    הסיפור מלפני 4 שנים חוזר, בעירייה לא הפיקו לקחים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *