יום שני , נובמבר 19 2018
בית / שרון / חדרה / חשד: בן 18 פגע מינית בנערות בגנים ציבוריים בחדרה
נערה מותקפת ( צילום אילוסטרציה : פנתרמדיה)
נערה מותקפת ( צילום אילוסטרציה : פנתרמדיה)

חשד: בן 18 פגע מינית בנערות בגנים ציבוריים בחדרה

משטרת ישראל עצרה אתמול (ראשון) תושב חדרה, 18, בחשד לביצוע מעשים מגונים וניסיון לביצוע מעשה סדום בקטינות בעיר. לפני כשבוע, התקבלו מספר תלונות בתחנת חדרה על בחור צעיר שעל פי  החשד פוגע מינית בנערות, כשהן מסתובבות בגנים ציבוריים בעיר.

על פי התלונות שהתקבלו ממספר בנות בנות 13-16, עולה כי דפוס הפעולה חוזר על עצמו, לפיו  החשוד מגיח לפתע מאחורי הנערות, נוגע בהן באיברים מוצנעים ומנסה לפגוע בהן מינית.  משטרת ישראל ניהלה חקירה במסגרתה הצליחו החוקרים להתחקות אחר זהותו של החשוד שנעצר בביתו ואף זוהה במסדר זיהוי על ידי כל אחת מהקורבנות.

נערה מותקפת ( צילום אילוסטרציה : פנתרמדיה)
נערה מותקפת ( צילום אילוסטרציה : פנתרמדיה)

היום הובא החשוד לדיון בבית המשפט השלום שלום בחדרה ומעצרו הוארך עד יום רביעי.

ממשטרה  נמסר: "ככל שתתקבלנה עוד תלונות הקושרות את החשוד לעבירות המיוחסות לו, ובהתאם לממצאי החקירה המשטרתית, יועבר החומר בסיומה לעיון והחלטת הפרקליטות להמשך מיצוי ההליך המשפטי עד תום.  המשטרה מנהלת מאבק עיקש וחסר פשרות כנגד עבירות פדופיליה, תוך שימוש באמצעים טכנולוגים מתקדמים במרחב הווירטואלי ומחוצה לו, במטרה להגן על שלום ילדינו מפני עברייני מין, תוך שמירת המרחב הציבורי והפרטי לבטוח יותר עבורם".

בדוק גם

מעניקים את תעודת ההוקרה לסאקר זובידאת (צילום עצמי)

מצא ארנק ובו 20 אלף שקל, העביר אותו למשטרה

עובד עיריית מגדל העמק, סאקר זובידאת קיבל השבוע תעודת הוקרה מראש העיר וממפקד תחנת המשטרה על אזרחות למופת שגילה * "בסך הכל עשיתי מה שכל אחד היה עושה", הוא לא מבין על מה המהומה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *