בית / שרון / חדרה / חנק תלמידה והושעה לשבוע

חנק תלמידה והושעה לשבוע

הורי הילדה, הלומדת בכיתה ה' באחד מבתי הספר בחדרה, הגישו תלונה במשטרה

הורים לתלמידים בכיתה ה' באחד מבתי הספר בחדרה הגישו השבוע תלונה במשטרה נגד אחד התלמידים, בטענה כי חנק את בתם ופצע אותה. ההורים לקחו את הילדה לטיפול במיון של בית החולים הלל יפה, והיא שוחררה באותו היום. מאוחר יותר, כאמור, הגישו ההורים תלונה במשטרה.

ההורים התלוננו במשטרה (צילום: שלומי גבאי)
ההורים התלוננו במשטרה (צילום: שלומי גבאי)

אחד ההורים של תלמידה אחרת בכיתה סיפר השבוע ל"חדשות חדרה": "הגיעו מים עד נפש. אנחנו שותקים כבר יותר מדי זמן, אבל לא עוד. אחרי המקרה האחרון, בו ילדה הגיעה לבית החולים בעקבות האלימות של אותו ילד, חייבים לעשות מעשה. מנהלת בית הספר מודעת למקרה, אבל כנראה שהיא לא מסוגלת לטפל בו. גם מאגף החינוך כל הזמן מנסים לתת לנו תשובות מתחמקות, ובפועל הילדים בכיתה ממשיכים לסבול מאלימות מילולית ופיזית מאותו ילד. אם למערכת החינוך אין פתרונות, אולי המשטרה תעזור".

מעיריית חדרה נמסר בתגובה: "מדובר בתלמיד בעל יכולות לימודיות גבוהות, עם בעיות קשב וריכוז המטופלות בהתאם. הורי התלמיד משתפים פעולה באופן מלא, מנסים לתת מענה לכל בקשת המערכת, כולל ביקורי בית של קצינת ביקור סדיר.

לאחר המקרה האמור הושעה התלמיד מבית ספר לשבוע, ושב ללימודים סדירים כמתחייב בחוק. לאחר חופשת פורים יתכנס צוות רב מקצועי לבניית תוכנית טיפולית לילד בפיקוח משרד החינוך ואגף החינוך".

בדוק גם

שני ילדים נחבלו, ופארק החבלים נסגר

הפארק בבית הספר בגין בקרית מוצקין נסגר בהחלטה משותפת של ההנהלה וועד ההורים. העירייה: "פארק החבלים החדש עומד בכל התקנים הבטיחותיים הנדרשים"

אילוסטרציה (PantherMedia)

עיריית קרית ביאליק תקים מגרשי חנייה חדשים בעיר

כדי להקל על מצוקת החנייה ברחבי קרית ביאליק, הניח ראש העירייה אלי דוקורסקי, על שולחן …

תגובה אחת

  1. שלום קוראים לי לירון קרה לי אותו מקרה אני אסמתי בכיזה ז ילד בא חנק אותי לא היה עלי משאף היתי יכול למות אני מפחד להגיע לבית ספר לא הלכתי לבית ספר שבוע מאימים עלי עם קבסית ומשרד החינוך לא עושים כלום אמרו לי אין מה לעשות אני לומד בבית ספר עמל הרב תחומי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *