בית / שרון / חדרה / חנק תלמידה והושעה לשבוע

חנק תלמידה והושעה לשבוע

הורי הילדה, הלומדת בכיתה ה' באחד מבתי הספר בחדרה, הגישו תלונה במשטרה

הורים לתלמידים בכיתה ה' באחד מבתי הספר בחדרה הגישו השבוע תלונה במשטרה נגד אחד התלמידים, בטענה כי חנק את בתם ופצע אותה. ההורים לקחו את הילדה לטיפול במיון של בית החולים הלל יפה, והיא שוחררה באותו היום. מאוחר יותר, כאמור, הגישו ההורים תלונה במשטרה.

ההורים התלוננו במשטרה (צילום: שלומי גבאי)
ההורים התלוננו במשטרה (צילום: שלומי גבאי)

אחד ההורים של תלמידה אחרת בכיתה סיפר השבוע ל"חדשות חדרה": "הגיעו מים עד נפש. אנחנו שותקים כבר יותר מדי זמן, אבל לא עוד. אחרי המקרה האחרון, בו ילדה הגיעה לבית החולים בעקבות האלימות של אותו ילד, חייבים לעשות מעשה. מנהלת בית הספר מודעת למקרה, אבל כנראה שהיא לא מסוגלת לטפל בו. גם מאגף החינוך כל הזמן מנסים לתת לנו תשובות מתחמקות, ובפועל הילדים בכיתה ממשיכים לסבול מאלימות מילולית ופיזית מאותו ילד. אם למערכת החינוך אין פתרונות, אולי המשטרה תעזור".

מעיריית חדרה נמסר בתגובה: "מדובר בתלמיד בעל יכולות לימודיות גבוהות, עם בעיות קשב וריכוז המטופלות בהתאם. הורי התלמיד משתפים פעולה באופן מלא, מנסים לתת מענה לכל בקשת המערכת, כולל ביקורי בית של קצינת ביקור סדיר.

לאחר המקרה האמור הושעה התלמיד מבית ספר לשבוע, ושב ללימודים סדירים כמתחייב בחוק. לאחר חופשת פורים יתכנס צוות רב מקצועי לבניית תוכנית טיפולית לילד בפיקוח משרד החינוך ואגף החינוך".

בדוק גם

"הארון הוא אסון". גל בוימן (צילום: רותי ברמן)

"ההחלטה של המדינה מונעת מדעות קדומות"

גם גל בוימן מרמת פולג היה השבוע בהפגנה של הקהילה הלהט"בית נגד החלטת הממשלה לא לאפשר לבני מין מאותו זוג לאמץ ילד בארץ. והוא לא היה שם לבד. כל בני משפחתו ליוו אותו ותמכו בו, בדיוק כפי שהם נוהגים לעשות מאז שיצא מהארון בגיל 17. אביו, אבי, אף כתב בפייסבוק: "בושה למדינה, אין להם אלוהים"

"זכיתי לעבוד בתחום שאני מטורפת עליו". קראוס-גולדשטיין מלמדת (צילום: איל הירש)

"כשהתחלתי להרים את הידיים ולרקוע, הרגשתי שחזרתי הביתה"

רחל קראוס-גולדנשטיין מפרדס חנה הייתה זמרת יוצרת, בוגרת בית הספר רימון, כשבאחד הימים נכנסה לחוג פלמנקו בתל אביב ונכבשה. אחרי ארבעה חודשים מצאה את עצמה על מטוס לסביליה וחזרה לאחר שנתיים רקדנית מקצוענית. לפני שבע שנים פתחה בית ספר לפלמנקו והיא גם מעצבת ליין של ביגוד פלמנקו ומייבאת אקססוריז

תגובה אחת

  1. שלום קוראים לי לירון קרה לי אותו מקרה אני אסמתי בכיזה ז ילד בא חנק אותי לא היה עלי משאף היתי יכול למות אני מפחד להגיע לבית ספר לא הלכתי לבית ספר שבוע מאימים עלי עם קבסית ומשרד החינוך לא עושים כלום אמרו לי אין מה לעשות אני לומד בבית ספר עמל הרב תחומי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *