בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / ח"כ ברושי: "בית חולים זיו חייב מיגון דחוף"

ח"כ ברושי: "בית חולים זיו חייב מיגון דחוף"

בצל המתיחות והאיומים הביטחוניים בגבול הצפוני, ערך ח"כ איתן ברושי מטעם המחנה הציוני, סיור במרכז הרפואי זיו ונפגש עם מנהל בית החולים אל"מ (במיל') ד"ר סלמאן זרקא, לשיחה אודות האתגרים העכשוויים העומדים לפתחו של בית החולים. במהלך הסיור ביקר ח"כ ברושי במרכז ההקרנות של הצפון, במרכז לבריאות הילד ובמחלקות נוספות, והתרשם מהקדמה והחידושים האחרונים במרכז הרפואי זיו.

בסיום הסיור  אמר ח"כ ברושי כי המרכז הרפואי זיו, המעניק שירותי רפואה ל- 300 אלף מתושבי הצפון, עדיין חסר במיגון.

"בית החולים חייב מיגון דחוף ומידי, בעלות של חצי מיליארד שקלים", אמר ח"כ ברושי. "אפעל בימים הקרובים מול משרדי הבריאות והאוצר על מנת שתקצוב מתאים יקודם ויאושר. בולטת בהיעדרה מפת העדיפות הלאומית בתחום הבריאות. ישנם הרבה דיבורים על בעיית הבריאות בצפון, אך מעט מאוד מעשים. רק יישובים חזקים ובית חולים ערוך ומוכן, יוכלו להתמודד כראוי במצבים של חירום".

בדוק גם

שירלי עודד-דורן (צילום: שלומי גבאי)

עיריית חדרה תסיר חסימות גולשים מעמוד הפייסבוק העירוני

התיק המשפטי בעתירה שהגישו חברת האופוזיציה ויו”ר סיעת שקיפות שירלי עודד, ושישה תושבים נוספים מחדרה …

"לא רק סופרמרקט, אנחנו הכל"

לפני 25 שנים פתח מונהל חמוד את מרכז המזון בירכא, תוך שהוא חורט על דגלו את טובת הלקוח. עם השנים נפתח סניף גדול יותר בנצרת עלית והרשת הפכה לחוויית הקנייה הטובה ביותר בארץ. לאחרונה, החנויות מותגו מחדש והיום הן נקראות "Merkaza" ומכילות כל מה שצריך לבית ולמשפחה. את הרשת מנהלים ילדיו של חמוד, שלא מפסיקים לחדש ואפילו חושבים על סניף נוסף, גדול יותר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *