בית / שרון / חדרה / חדרה: נערים קיבלו דוח של 730 שקלים מפקחי העירייה

חדרה: נערים קיבלו דוח של 730 שקלים מפקחי העירייה

עיריית חדרה  החליטה להגביר את האכיפה נגד מי שיימצא משליך אשפה שלא בפחי האשפה השבוע רשמה דוח לבני נוער בסכום של מאות שקלים.

תושב  חדרה כתב בפוסט מיוחד בפייסבוק על קנס שקיבל בנו בשעה שישב עם חברים בגן ציבורי בעיר. כך נכתב: "אתמול בערב הבן שלי והחברה שלו ישבו בגן תומר בספסל ולידם בספסל נוסף ישבו שני ילדים שאכלו וזרקו את השאריות על הרצפה, לפני שבני הגיע בכלל לגן השעשועים. לפתע הגיעו פקחים והחלו לחלק דוחות על סך 730 שקל לכל הנערים שישבו כולל אלה שלא זרקו. כאשר התקשרתי למחלקת הפיקוח הם ביקשו הוכחה שזה לא הבן שלי זרק. לאן הגענו? לא מספיק שאין בחדרה מקומות בילוי לנוער, גם לשבת סתם כך לא נותנים להם ונטפלים אליהם? אדוני ראש העיר, כאשר אתה מבקש מהמפקחים שלך לחלק כמה שיותר דוחות ונותן בונוסים על כך, תדאג שזה לא יהיה על חשבון נערים חפים מפשע…".

אלא שבדיקת "חדשות חדרה" מגלה כי לצערו הרב של הנער, ושל אביו, היה מי ש"תפס אותו על חם" בשעת מעשה.

"הנערים והוריהם יכולים לערער" צילום: אילוסטרציה
"הנערים והוריהם יכולים לערער" צילום: אילוסטרציה

מעיריית חדרה נמסר: "מנהל אגף אכיפה וביטחון בעיריית חדרה, המתגורר מול הגן הציבורי, ראה במו עיניו (ואף דאג לתעד) את הנערים שישבו בגן השעשועים, אוכלים וזורקים את השאריות על הרצפה. עיריית חדרה אינה נטפלת לאף אחד, אך במקביל תפקח באופן חסר פשרות על הגנים הציבוריים ברחבי העיר. אין שום סיבה והסבר למצב בו בני נוער מזלזלים ופוגעים ברכוש הציבורי. ראוי לציין כי  לנערים ניתנה אפשרות להסביר את עצמם, אך לא היה להם שום הסבר ללכלוך הרב והם אף לא הכחישו כי זרקו את האשפה על הרצפה. אנו קוראים לתושבי חדרה לשמור על הסדר והניקיון במרחב הציבורי  ובכך להימנע מקנסות. לנערים ולהוריהם שמורה הזכות לערער על הדוחות ואף לפנות לבית המשפט. העירייה תציג את הראיות המלאות שיש בידיה בכל מקום שתידרש על פי חוק".

בדוק גם

יום לימודים ארוך. צילום: דוברות העירייה

מהפכה בחינוך קרית אתא: עוברים ליום לימודים ארוך

השבוע נערכה ישיבת עבודה בשיתוף מנהלי בתי הספר היסודיים בנושא המשך הפעלת תכנית מיל"ת בשנת …

משרד רישוי חדש נחנך צילום עצמי

נפתח משרד רישוי חדש בנתניה

אחרי שנים ללא תנאים, היום (שלישי)  נחנך במעמד ממלא מקום ראש העירייה אלי דלל , …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *