בית / שרון / חדרה / חדרה: נערים קיבלו דוח של 730 שקלים מפקחי העירייה

חדרה: נערים קיבלו דוח של 730 שקלים מפקחי העירייה

עיריית חדרה  החליטה להגביר את האכיפה נגד מי שיימצא משליך אשפה שלא בפחי האשפה השבוע רשמה דוח לבני נוער בסכום של מאות שקלים.

תושב  חדרה כתב בפוסט מיוחד בפייסבוק על קנס שקיבל בנו בשעה שישב עם חברים בגן ציבורי בעיר. כך נכתב: "אתמול בערב הבן שלי והחברה שלו ישבו בגן תומר בספסל ולידם בספסל נוסף ישבו שני ילדים שאכלו וזרקו את השאריות על הרצפה, לפני שבני הגיע בכלל לגן השעשועים. לפתע הגיעו פקחים והחלו לחלק דוחות על סך 730 שקל לכל הנערים שישבו כולל אלה שלא זרקו. כאשר התקשרתי למחלקת הפיקוח הם ביקשו הוכחה שזה לא הבן שלי זרק. לאן הגענו? לא מספיק שאין בחדרה מקומות בילוי לנוער, גם לשבת סתם כך לא נותנים להם ונטפלים אליהם? אדוני ראש העיר, כאשר אתה מבקש מהמפקחים שלך לחלק כמה שיותר דוחות ונותן בונוסים על כך, תדאג שזה לא יהיה על חשבון נערים חפים מפשע…".

אלא שבדיקת "חדשות חדרה" מגלה כי לצערו הרב של הנער, ושל אביו, היה מי ש"תפס אותו על חם" בשעת מעשה.

"הנערים והוריהם יכולים לערער" צילום: אילוסטרציה
"הנערים והוריהם יכולים לערער" צילום: אילוסטרציה

מעיריית חדרה נמסר: "מנהל אגף אכיפה וביטחון בעיריית חדרה, המתגורר מול הגן הציבורי, ראה במו עיניו (ואף דאג לתעד) את הנערים שישבו בגן השעשועים, אוכלים וזורקים את השאריות על הרצפה. עיריית חדרה אינה נטפלת לאף אחד, אך במקביל תפקח באופן חסר פשרות על הגנים הציבוריים ברחבי העיר. אין שום סיבה והסבר למצב בו בני נוער מזלזלים ופוגעים ברכוש הציבורי. ראוי לציין כי  לנערים ניתנה אפשרות להסביר את עצמם, אך לא היה להם שום הסבר ללכלוך הרב והם אף לא הכחישו כי זרקו את האשפה על הרצפה. אנו קוראים לתושבי חדרה לשמור על הסדר והניקיון במרחב הציבורי  ובכך להימנע מקנסות. לנערים ולהוריהם שמורה הזכות לערער על הדוחות ואף לפנות לבית המשפט. העירייה תציג את הראיות המלאות שיש בידיה בכל מקום שתידרש על פי חוק".

בדוק גם

 כבש שני שערים במשחקי ההכנה. ליאור דהן צילום: איסר רביץ 

שומרים על הסגל

שומרים על הסגל בניגוד לעשור האחרון הנהלת עירוני קרית אתא לא ביצעה הקיץ מהפכה, רוב השחקנים …

רינה גרינברג - צילום ראובן פוטוצ'ינסקי

יו"ר ועדת הבחירות דחה עתירה של גרינברג ומתח עליה ביקורת נוקבת

גרינברג עתרה נגד גודל שלטי החוצות של המועמד לראשות העירייה משה קונינסקי. השופט: "מהתמונות שצורפו, דווקא מטעמה של העותרת, נתלו מודעות החורגות מהגודל המותר... הנני מצווה עליה להסיר כל מודעה שנתלתה על דירות מגורים ובמטה הבחירות החורגת מהגודל המותר"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *