בית / בחירות מקומיות 2018 / חדרה: נמחקה הקובלנה הפלילית שהגישה שירלי עודד נגד גנדלמן וסגני ראש העיר

חדרה: נמחקה הקובלנה הפלילית שהגישה שירלי עודד נגד גנדלמן וסגני ראש העיר

שופט בית משפט השלום בחדרה, אהוד קפלן, הורה למחוק את הקובלנה הפלילית שהגישה חברת המועצה שירלי עודד דורן כנגד ראש העירייה צביקה גנדלמן, חבר המועצה שי ברכה וסגנית ראש העיר, חדוה יחזקאלי. בית המשפט חייב גם את עודד דורן בתשלום 4500 שקלים הוצאות.

 עם הגשת הקובלנה הודיע פרקליט המחוז כי הפרקליטות לא תנהל את התיק ובכך רמז לעותרת, כי מדובר בהליך סרק. אולם, עודד דורן המשיכה לנהל את העתירה באמצעות עורכי הדין שלה.

השופט קפלן קבע בהחלטתו כי: "עובר להגשת קובלנה נגד נבחר ציבור יש לקבל את אישור היועץ המשפטי לממשלה. משלא ניתן האישור דין הקובלנה להימחק וכך אני מורה. הקובלת תישא בהוצאות המשיבים בסך 4500 שקלים".

סגנית ראש העיר חדווה יחזקאלי: "הסתיימה לה עוד סאגה עם הגברת שרק מייצרת כותרות ללא שום תוכן. זו כבר הפעם השנייה שבית המשפט 'זורק' אותה מכל המדרגות. בפעם הקודמת זה היה בעתירה בנושא הועדה לשימור אתרים. נמשיך לשרת את תושבי העיר נאמנה, לפתח, לקדם ולשפר את איכות החיים בעיר. בסופו של דבר, כל שקר וכל ספין מתגלה".

שירלי עודד-דורן (צילום: שלומי גבאי)
שירלי עודד-דורן (צילום: שלומי גבאי)

עודד מסרה בתגובה: "הגם שההליך המשפטי לא הבשיל, אין ספק שהתנהלות גנדלמן וחבריו היא מופקרת ומושחתת והביאה לכך שבחדרה נהנים רק המקורבים על חשבון התושבים. לא אשקוט עד אשר אחליף את גנדלמן וחברותו ונוביל לניקוי אורוות בעירייה. היועמ"ש לממשלה העביר את הקובלה לפרקליטות והיא תוגש בבית המשפט המחוזי בחיפה. ראש העיר הפסיד נגדי בשתי עתירות שהגשתי. ראשית, כאשר ניסה בדרכי עורמה להדיח אותי מן הרשימה ולאחר מכן כאן ניצחתי בפסק הדין העקרוני בנושא חסימת התושבים בפייסבוק. לאחר שני ההפסדים הצורמים הללו לא ברור מהיכן שאוב הביטוי "עוד פרק בשורה של עתירות".

פסק הדין בנושא הסרת החסימות בפייסבוק זכה לחשיפה ארצית ונבחרי ציבור עושים בו שימוש בכל רחבי הארץ. ראש עיר שנחשד במעשים פליליים כה חמורים, דבר שלא הפתיע אותי או את תושבי חדרה- מצופה ממנו להתפטר ולהלחם על חפותו ולא לנצל כספי ציבור להפצת ספינים זולים ומופרכים. ממשיכים בכל הכוח עד לניצחון".

בדוק גם

צביקה גרינגולד (7) רפרודוקציה אלכס הובר

"מישהו שכח שיום כיפור ובטעות פתח רדיו, ואז הוא שומע שיש מלחמה"

  יום הכיפורים מסמל לרבים מאיתנו את המלחמה ההיא שפרצה ביום המקודש ליהדות. מלחמת יום …

במהלך האליפות גברה הקבוצה בשלב הבתים על אלופת רומניה 1:3, סיימה בתיקו 3:3 עם אלופת בוסניה, נוצחה 3:2 על ידי אלופת הונגריה וגברה על אלופת אזרבייג'ן 3:4. בשלב רבע הגמר גברה "און גל יונדאי" על אלופת צ'כיה 0:2. במשחק חצי הגמר התמודדה הקבוצה מול אלופת שוויץ. המשחק הסתיים בתיקו 2:2 והוכרע בפנדלים 7:6 לזכות שוויץ. במשחק על המקום השלישי הביסה קבוצתו של נחמני את אלופת בולגריה 2:9. סגל הקבוצה כלל את: אבי נחמני, אופיר טובול, מוטי קדוש, קיקו עמרה, קיקו כהן, עומר לוינזון, מאור לוי, יניב הראל, אלירן אלקובי, רפאל ביטון. כולם מהקריות. ביטון סיים את הטורניר כמלך השערים של הקבוצה, עם 9 שערים. עומר לוינזון 7, מוטי קדוש 6, קיקו עמרה 3, אבי נחמני וקיקו כהן 1 כ"א, השלימו את מכסת השערים. בתום הטורניר קיבלה הקבוצה גביע מטעם הליגה האירופית.

כדורגל 6X6: מקום 3 ל"און גל יונדאי" בליגת האלופות

70 קבוצות השתתפו בסלובניה באליפות אירופה בכדורגל 6X6 דרג שני. קבוצתו של אבי נחמני מקרית ביאליק עשתה הישג ענק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *