בית / שרון / חדרה / חדרה: מחירי הדיור ממשיכים לעלות

חדרה: מחירי הדיור ממשיכים לעלות

הדיבורים מסביב טוענים שאולי חלה ירידה מסוימת במחירי הדירות, ומתישהוא 'הבועה תתפוצץ', אבל המציאות בעירנו מוכיחה אחרת. נתוני אתר יד2 מגלים כי בשנה האחרונה מחירי הדירות בחדרה ממשיכים לעלות. מהנתונים עולה, כי בתוך שנה עלו מחירי הדירות בעיר בכ- 8% בממוצע. כך למשל אם בתקופה המקבילה אשתקד מחיר דירת 4 חדרים עמד כ-1.23 מיליון שקל בממוצע, היום דירות 4 חדרים בחדרה נמכרות במחיר של 1.33 מיליון שקל בממוצע. עלייה בשיעור דומה נרשמה גם במחירי דירות 3 חדרים ודירות 5 חדרים בעיר.

ובזמן שהמחירים עולים נתוני אתר יד2 מלמדים כי נדרש פחות זמן למכור דירות בעיר. כך למשל נרשמה ירידה של 12% במשך הזמן שלוקח למכור דירה בת 3 חדרים בחדרה – אם בשנה אשתקד נדרשו בממוצע 41 ימים למכור דירה בעיר, היום פרק התקצר ב- 5 ימים ועומד על 36 ימים בממוצע.
גם בדירות 5 חדרים נרשמה ירידה. כיום נדרשים 40 ימים בממוצע כדי למכור דירה בת 5 חדרים בחדרה, לעומת 50 ימים בשנה אשתקד. מדובר בירידה של 20% במשך הזמן.

גם בשכירויות נראה שהמחירים עולים. כך למשל מנתוני יד2 עולה כי בשנה האחרונה נרשמה עלייה בשיעור של 4% במחיר השכירות של דירות בנות 3 חדרים בעיר, עלייה בשיעור של 4% בשכירויות של דירות 4 חדרים ועלייה של 3% במחירי השכירות של דירות 5 חדרים – אם בשנה אשתקד מחיר השכירות עמד על 4,061 שקל בממוצע היום כבר תשלמו 4,165 שקל, במידה ותבקשו לשכור דירת 5 חדרים בחדרה.

 

בדוק גם

ויאם עמאשה (צילום: קובי ברק תירם)

ויאם עמאשה שוחרר מהפועל חדרה

החלוץ ויאם עמאשה שוחרר השבוע מהפועל חדרה. החלוץ החליט לחתום בחדרה במהלך חודש ספטנבר על …

יוני שיטבון צילום הודיה טולדנו

יוני שיטבון הכריז: "אתמודד מול כל מועמד או מועמדת"

סא״ל במיל׳ וחבר הכנסת לשעבר יוני שטבון הכריז על מועמדותו לראשות העיר נתניה.  יתמודד גם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *