בית / שרון / חדרה / חדרה חיה בסרט

חדרה חיה בסרט

 

הוועדה המקומית לתכנון ובנייה אישרה הקמת 15 אולמות קולנוע, בשטח כולל של כ-5000 מ"ר, במרכז המסחרי "מול החוף" הנבנה בימים אלה באנרג'י פארק.

התוכנית להקמת בתי הקולנוע נדונה בוועדה המקומית, וכוללת תוספת קומה המיועדת למסחר ואולמות קולנוע בחלקו המזרחי של המתחם, קומה תת-קרקעית המיועדת לתוספת מקומות חנייה לבאי המתחם, ופיתוח סביבתי. הצוות המקצועי של העירייה בחן את התוכנית, והמליץ על אישורה.

בסך הכל ישתרע המרכז המסחרי, שתכנונו משלב חומרי זכוכית ואלומיניום, על שטח של 40 אלף מ"ר, הכוללים משרדים, מסחר ובתי קולנוע, ובנוסף אפשרות לתחנת תדלוק בחלק הדרום מערבי של החלקה.

קומת בתי הקולנוע. (הדמיה: מול החוף)
קומת בתי הקולנוע. (הדמיה: מול החוף)

"מול החוף" מוקם על חטיבת קרקע שעליה מתוכנן מרכז קניות ייחודי וגדול בהיקפו וכן בנייני  משרדים. הפרויקט, המתוכנן על פי עקרונות הבנייה הירוקה, נבנה כקניון דו-קומתי פתוח המקיף מגרשי חנייה ומשלב מרכז קניות ובילוי. עיצובו ייחודי ויש לו נצפות גבוהה מכביש החוף וכן נגישות מצוינת לעיר.

מדובר בפרויקט הראשון המוקם במתחם תוכנית אנרג'י פארק (חד/1300), המשמעותית ביותר לקידומה של העיר. אנרג'י פארק, פארק לתעשייה מתקדמת, הייטק, מסחר ובילוי, צפוי להוות עוגן תעסוקתי ראשי לאלפי מקומות תעסוקה. התוכנית כוללת מתחמי תעשייה, עסקים, בילוי, ומסחר, וכן שטחים ציבוריים פתוחים, מערכות דרכים, מתקני תשתית, ומרכז תחבורה משולב למסוף אוטובוסים, תחנת רכבת, חניונים ציבוריים מוניות וכדומה.

ראש עיריית חדרה צביקה גנדלמן שהוא גם יו"ר הועדה לתכנון ובנייה מסביר:  "בתי הקולנוע אושרו לבנייה במתחם המסחרי שכבר הולך ומוקם באנרג'י פארק. אני יותר משמח לעודד הקמת בתי קולנוע בחדרה, להרחבת אפשרויות הבילוי והתרבות המוצעות לרווחתם והנאתם של תושבי העיר והסביבה".

 

בדוק גם

חשיבה יזמית ואומץ ניהולי. ד"ר הראל (צילום: משרד החינוך)

"לא באתי לשנות, באתי להמשיך"

ד"ר סער הראל, המנהל החדש של מחוז חיפה של משרד החינוך, רואה את המערכת משני צידיה: מהצד המקצועי ומהצד ההורי, שכן הוא אב לילדים שעדיין בבית הספר. "אני מכיר את הדינמיקה המקצועית אבל גם ההורית שלי, וזה משהו שמאפשר לי רלוונטיות"

הפאנלים הסולריים (צילום: מועצת עמק חפר)

חוסכים בחשמל

אגודת המים אפיקי עמק חפר סיימה בשבוע שעבר להתקין פאנלים סולאריים לייצור חשמל על סוללת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *